SIELSKI DOM z dużym ogrodem

STATUS

 • Sprzedane

LOKALIZACJA

 • Bielsko-Biała

CENA

 • 690 000 PLN

BUDYNEK

 • ogród 30 ar
 • 2 kondygnacje
 • garaż

MEDIA

 • woda + studnia
 • gaz
 • prąd
 • kanalizacja
 • szambo

AGENT

Magda Górnicka

+48 511 407 435

INFORMACJE O OFERCIE

Wyremontowany dom z lat 50tych z prawie 30 arowym zagospodarowanym ogrodem, z wolnostojącym budynkiem garażowym, położony przy ulicy Deszczowej wśród luźniej zabudowy domów jednorodzinnych. Sielsko, spokojnie, bezpiecznie.

Mam wielką przyjemność przedstawić atrakcyjną ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego położonego przy ulicy Deszczowej 78 w Bielsku – Białej.

Piękny, duży, zielony, zagospodarowany ogród. Mnóstwo drzew, krzewów, zagajników idealny do stworzenia kilku stref do wypoczynku, relaksu, czy miejsca do zabaw dla dzieci na zewnątrz. Już od pierwszego dnia można cieszyć się pięknym terenem wokół domu.

Działka:

Działka jest ogrodzona, a jej powierzchnia wynosi 2717 mkw. W pierwszej jej części stoi dom, w głębi dwustanowiskowy, duży garaż z kanałem oraz wiatą, za garażem ponad 10 arowa przestrzeń pod lasem. Budynek garażowy prosi się o elewację i wymianę pokrycia dachowego, ale jedynie dla efektu wizualnego. To zdrowy, solidy i duży garaż o powierzchni 60 mkw. 

Dom:

To tradycyjny, murowany z cegły budynek z lat 50 tych z klimatem wiejskiego domu z gankiem, który  jest w posiadaniu obecnych właścicieli od 1995r.  Sukcesywnie remontowany.

Tuż po zakupie wykonali oni gruntowny remont. Zadbali o drenaż, fundamenty, ocieplili podłogi, wymienili okna oraz wszystkie instalacje, wykończyli dom na swoje potrzeby.

W 2011 roku kompleksowo zajęli się zewnętrzną stroną domu. Ocieplili dom 10 cm styropianem, została wykonana elewacja oraz naprawili więźbę i wymienili całe pokrycie dachu. Obecnie jest na nim dachówka ceramiczna Raven.

Wnętrze:

W tym temacie można zrobić wiele. Zachować dotychczasowy układ lub całkowicie go zmienić. Przenieść kuchnię do sypialni, połączyć ją z obecnym salonem i otworzyć te pomieszczenia na bardzo przestronny hall.  Z kuchni może powstać bardzo przyjemna sypialnia z własna łazienką i garderobą. Możliwości jest bardzo dużo. Ułatwia to też fakt, że część domu jest podpiwniczona i łatwością można przenosić instalacje.

 

 

Obecnie na poddaszu jest jeden wielki pokój (34 mkw) , pokoik z balkonem (8 mkw) i spory strych, który posiada nowe (2011) okna połaciowe. Śmiało może to być część mieszkalna domu. 

 

Media: 

kanalizacja (sierpień 2021r) 
szambo 
gaz w budynku (kiedyś ogrzewanie gazowe) 
woda miejska 
studnia
ogrzewanie kaloryferowe, centralne z pieca na ekogroszek  

 

Lokalizacja:

Nieruchomość leży przy ulicy Deszczowej 78 w Hałcnowie w Bielsku – Białej4 minuty od ronda (Wyzwolenia, Janowicka) w kierunku Kóz. 3 minuty od centrum Hałcnowa, gdzie znajdują się szkoła, przedszkola, sklepy. 10 minut pieszo do przystanku autobusowego. 

To spokojna zielona okolica z luźną zabudową jednorodzinną. 

Szanowni Państwo, ta oferta dostępna jest jedynie w naszym biurze. Strona Kupująca nie ponosi kosztów związanych z naszą obsługą.

Serdecznie zapraszam na prezentację na żywo.

Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Wszystkie informacje o nieruchomości pochodzą od właściciela oraz z dokumentacji technicznej domu.

 

SIELSKI DOM z dużym ogrodem

 

 

Wyremontowany dom z lat 50tych z prawie 30 arowym zagospodarowanym ogrodem, z wolnostojącym budynkiem garażowym, położony przy ulicy Deszczowej w Bielsku-białej wśród luźniej zabudowy domów jednorodzinnych. Sielsko, spokojnie, bezpiecznie.

Wolnostojący dom jednorodzinny. Piękny, duży, zielony, zagospodarowany ogród. Mnóstwo drzew, krzewów, zagajników idealny do stworzenia kilku stref do wypoczynku, relaksu, czy miejsca do zabaw dla dzieci na zewnątrz. Już od pierwszego dnia można cieszyć się pięknym terenem wokół domu.

ZADZWOŃ DO AGENTA

ZOBACZ PLAN

Bielsko-Biała

 

Nieruchomości Bielsko-Biała

 

Katowice

 

Nieruchomości Katowice

 

Gliwice

 

Nieruchomości Gliwice

 

© 2022 sprzedajemydomy.pl | Designed by hexagonstudio.pl