NOWOCZESNE WNĘTRZA Katowice 

STATUS

 • Sprzedany

LOKALIZACJA

 • Katowice

CENA

 • 830 000 PLN

BUDYNEK

 • 103 m2
 • 2 kondygnacje
 • garaż + piwnica
 • ogród 3 ar

MEDIA

 • woda
 • gaz
 • prąd
 • kanalizacja

AGENT

Anna Klenka
+48 503 043 553

INFORMACJE O OFERCIE

NOWOCZESNE WNĘTRZA – Katowice, Zadole, ul. Widłaków.
Dobrze skomponowany, wygodny, funkcjonalny i przestronny bliźniak w doskonałej lokalizacji. Przedstawiamy Państwu wykończony, nowoczesny i wygodny bliźniak w dzielnicy Ligota przy ul. Widłaków, tuż przy Parku Zadole. Dobrze zaaranżowane wnętrze tego domu daje poczucie przestrzeni w strefach wspólnych oraz intymności w części sypialnej.

Parter:

Parter to otwarta przestrzeń w ramach której wydzielono miejsce na jasną, dużą kuchnię z oknem wychodzącym na ogród, przestrzenną jadalnię oraz strefę wypoczynkową. Na tym poziomie znajduje się również ciekawie zaprojektowana toaleta.

Piętro:

Na piętro, jasną klatka schodową, prowadzą schody w drewnianym wykończeniu. Część sypialna składa się z dwóch, ustawnych pokoi oraz stylowej, przytulnej sypialni z funkcjonalną zabudową. Na piętrze znajduje się główna łazienka z prysznicem.

Garaż i podpiwniczenie:

Dom posiada garaż oraz podpiwniczenie. Ze względu na dostęp do światła dziennego, pomieszczenia piwniczne można zaadaptować na dodatkowy pokój do pracy lub wypoczynku oraz pralnię z suszarnią. W piwnicy jest wiele dodatkowego miejsca do przechowywania.

Ogród:

W 3 arowym ogrodzie znajdzie się miejsce na altanę z miejscem do biesiadowania, basen i plac zabaw dla dzieci. Wszystko to wśród zieleni zapewniającej prywatność.

Ze względów estetycznych oraz jako dopełnienie cudownego wnętrza, elewacja budynku oraz ogrodzenie frontowe wymagają remontu. Projekt elewacji został już wykonany.

 

Kilka danych:

Powierzchnia: 103 m2 + podpiwniczenie

Rok budowy: 1960 r

Generalny remont : 2020 r ( wymiana dachu, krycie papą, wymienione tynki, wylewki, nowa instalacja elektryczna i wodna)

Ogrzewanie : piec gazowy kondensacyjny Vaillant z zasobnikiem

Instalacje: elektryczna, wod.-kan., gaz, Internet światłowodowy, rozprowadzona instalacja alarmowa, instalacja do bramy automatycznej


Lokalizacja:

Katowice, ul. Widlaków

Wygodny, funkcjonalny i przestronny bliźniak w doskonałej lokalizacji. Ten dom oprócz tego najważniejszego elementu zapewnia również wygodę i przyjemność życia w nowoczesnym wnętrzu.

 

Szanowni Państwo, ta oferta dostępna jest jedynie w naszym biurze. Strona Kupująca nie ponosi kosztów związanych z naszą obsługą.

Serdecznie zapraszam na prezentację na żywo.

Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Wszystkie informacje o nieruchomości pochodzą od właściciela oraz z dokumentacji technicznej domu.

NOWOCZESNE WNĘTRZA Katowice 

 

 

Dobrze skomponowany, wygodny, funkcjonalny i przestronny bliźniak w doskonałej lokalizacji.

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja!
Tak! Ten dom oprócz tego najważniejszego elementu zapewnia również wygodę i przyjemność życia w nowoczesnym wnętrzu.

Przedstawiam Państwu wykończony, nowoczesny i wygodny bliźniak w katowickiej dzielnicy Ligota przy ul. Widłaków, tuż przy Parku Zadole.

ZADZWOŃ DO AGENTA

ZOBACZ PLAN

Bielsko-Biała

 

Nieruchomości Bielsko-Biała

 

Katowice

 

Nieruchomości Katowice

 

Gliwice

 

Nieruchomości Gliwice