STATUS

  • Rezerwacja

LOKALIZACJA

  • Milówka

CENA

  • 1 090 000 PLN

BUDYNEK

  • 135 m2
  • 3 budynki
  • duża działka

MEDIA

  • woda
  • prąd
  • kanalizacja

AGENT

Anna Klenka
+48 503 043 553

INFORMACJE O OFERCIE

U podnóża gór Beskidu Żywickiego, nad rzeką Sołą leży urokliwa, turystyczna miejscowość – Milówka. To właśnie w tym miejscu zbudowane zostały trzy, całoroczne domy, czekające na osobę, która wykorzysta drzemiący w nich potencjał, wprowadzi w nie życie i odrobinę magii. To tu mogą powstać Milovieckie Góraleczki – bezkonkurencyjne miejsce na mapie Beskidu Żywieckiego, przyciągające turystów w każdym wieku i w każdą pogodę.
Milówka – turystyczna miejscowość położona nad rzeką Sołą pośród gór Beskidu Żywieckiego.

To właśnie tu położone są trzy całoroczne domy o wielkim potencjale.
To właśnie tu można stworzyć miejsce przyciągające wielu turystów.
To właśnie tu mogą powstać Milovieckie Góraleczki.
To właśnie to miejsce może stanowić bezkonkurencyjną turystyczna oazę dla turystów w Milówce.
To właśnie to miejsce czeka na energiczną osobę, która pomysłowo wykorzysta wielki potencjał w nim drzemiący.
To właśnie Państwo mogą podjąć się tego zadania i rozpocząć przygodę w Milówce.

Stylizowane domy

Każdy z domów posiada 102,7 m2 powierzchni użytkowej, w ramach której projekt przewiduje salon z półotwartą kuchnią, wiatrołap, 1 łazienkę i aż cztery sypialnie na piętrze. Jedna z dużych planowanych sypialni (w każdym z domków) posiada wyjście na balkon z widokiem na Rysiankę (1 322 m n.p.m.)

Domy zostały wybudowane według jednego projektu, co sprawia iż stanową wspólna całość, dają poczucie porządku, czystości a ich wykończenie oraz urządzenie może być zunifikowane a co za tym idzie łatwiejsze i szybsze w realizacji. Projekt domów został wybrany z myślą o goszczeniu turystów przez cały rok w wygodnych, funkcjonalnych wnętrzach.

Domy oferowane są w stanie surowym zamkniętym z wykonaną elewacją z deski świerkowej. Pozwala to na dostosowanie domów do własnych potrzeb, oraz zrealizowanie własnej wizji tego miejsca.

Budynki postawione zostały na podmurówce wykończonej kamieniem. Dachy domów zostały pokryte blachą szwedzką. Elewacja z deski świerkowej była regularnie konserwowana. Do każdego z domów podprowadzone zostały media (prąd, woda miejska, kanalizacja miejska). Obecni właściciele mieli w planach budowę jeszcze dwóch domów na pozostałym terenie. 

Teren:

Ogrodzony teren na którym znajdują się domki to 5 odrębnych geodezyjnie działek gruntowych, których powierzchnia w całości wynosi ok. 4 300 m2. Każdy z domów położony jest na odrębenj działce. Taka powierzchnia pozwala na wybudowanie na tym terenie dodatkowych domków lub większego obiektu stanowiącego uzupełnienie budynków już istniejących. Plan zagospodarowania przewiduje na tym terenie zabudowę mieszkaniową do 3 kondygnacji.

 

Turystyka:

Milówka nasuwa pozytywne skojarzenia i jednoznacznie kojarzy się z turystyką. Sama w sobie oferuje wiele atrakcji turystycznych takich jak szlaki turystyczne (m.in. na Rysiankę, Halę Boraczą, Baranią Górę), nieduże stoki narciarskie, trasy biegowe dla narciarzy, trasy rowerowe oraz rolkowe. Ze względu na swoje położenie względem Bielska-Białej (40 km), Żywca (19 km), Zwardonia (14 km), Szczyrku (35 km) oraz Wisły (30 km), miast oferujących wiele atrakcji turystycznych, stanowi rewelacyjną bazę wypadową dla narciarzy, snowboardzistów, piechurów, żeglarzy, rowerzystów, osób uprawiających nordic walking, dzieci, dorosłych i wszystkich aktywnych i tych mniej aktywnych lubiących kontakt z naturą.

Powierzchnia działki – ok. 4 300 m2
Powierzchnia zabudowy domu – 79,7 m2
Powierzchnia całkowita domu – 135 m2
Powierzchnia użytkowa domu – 102,
Materiał – pustak 25cm + wełna 10 cm
Elewacja – deska świerkowa
Dach – blacha szwedzka
Media – prąd, woda miejska, kanalizacja miejska
Dojazd – droga gminna

 

Działki:

3905 – Identyfikator działki 241709_2.0003.3905 – pow. 1100 mkw 
3906 – Identyfikator działki241709_2.0003.3906 – pow. 700 mkw 
3907 – Identyfikator działki241709_2.0003.3907 – pow. 700 mkw 
9022/1 – Identyfikator działki241709_2.0003.9022/1 – pow. 939 mkw 
9022/2 – Identyfikator działki241709_2.0003.9022/2 – pow. 870 mkw 

Lokalizacja:

Milówka, Pod Syberią 

 

Szanowni Państwo, ta oferta dostępna jest jedynie w naszym biurze. Strona Kupująca nie ponosi kosztów związanych z naszą obsługą.

Serdecznie zapraszam na prezentację na żywo.

Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Wszystkie informacje o nieruchomości pochodzą od właściciela oraz z dokumentacji technicznej domu.

 

MILOVIECKIE GÓRALECZKI Milówka

 

 

 

U podnóża gór Beskidu Żywickiego, nad rzeką Sołą leży urokliwa, turystyczna miejscowość – Milówka. To właśnie w tym miejscu zbudowane zostały trzy, całoroczne domy, czekające na osobę, która wykorzysta drzemiący w nich potencjał, wprowadzi w nie życie i odrobinę magii.

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę trzech domów całorocznych, położonych na otoczonej zielenią i panoramą gór działce o łącznej powierzchni ok. 4300 m2.

ZADZWOŃ DO AGENTA

ZOBACZ PLAN

Bielsko-Biała

 

Nieruchomości Bielsko-Biała

 

Katowice

 

Nieruchomości Katowice

 

Gliwice

 

Nieruchomości Gliwice