STATUS

 • Sprzedany 

LOKALIZACJA

 • Mikołów

CENA

 • 3 500 000 PLN

BUDYNEK

 • 336 m2
 • 2 kondygnacje
 • 3 sypialnie
 • 3 łazienki
 • 3 garderoby

MEDIA

 • woda
 • gaz
 • prąd
 • biologiczna oczyszczalnia

AGENT

Magda Górnicka

+48 511 407 435

INFORMACJE O OFERCIE

Absolutnie wyjątkowy! Zachwycający! Przemyślany, wygodny, luksusowy, niezobowiązujący, inteligentny. Mam wymieniać dalej? Czy wystarczy jak dam tej nieruchomości 5 gwiazdek i potwierdzę, że to najbardziej spektakularny dom jaki mieliśmy w swojej ofercie, a w tej półce cenowej było ich trochę.

Mam nieopisaną przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowego domu położonego w prestiżowej części Rety w Mikołowie przy ulicy Lisów. To piętrowa willa z ponad 100 metrową częścią dzienną, 3 łazienkami, 3 sypialniami, pond 25 metrową pracownią na parterze oraz wygłuszonym, naszpikowanym elektroniką pokojem muzyczno – kinowym. Każda z sypialni ma własna garderobę, kuchnia ma własne zaplecze, a salon i jadalnia przenikają się z ponad 200 metrowym tarasem z wydzielonymi strefami relaksu.

Poglądowy rozkład pomieszczeń zawarty jest w galerii zdjęć. Powierzchnia użytkowa domu to 336,50 mkw .

Kilka wybranych  danych:

– budowa domu trwała 2 lata i zakończyła w 2016 roku
– w drugiej połowie 2021 roku został odświeżony, pomalowany, wymieniono w nim wszystkie podłogi
– dom posiada system inteligentnego zarządzania  – sterowany zdalnie temperaturą, światłem, roletami, bramami, oświetleniem wiaty, tarasów i ogrodu
– zbudowany z Porotherm wienerberger, wewnątrz tynk gipsowy twardy Knauf Diamant, z zewnątrz ocieplony 30 cm styropianem, zewnętrzny jest mineralny, a farba z jonami srebra, odporna na wilgoć, pleśnie i grzyby
–  dach zielony odwrócony, izolacja 50 cm (20 cm powyżej normy) membrana epdm
– wszystkie okna maja zamontowane rolety zewnętrzne  antywłamaniowe, aluminiowe czarne, firmy Krajewski
– okna są aluminiowe, trójszybowe Aluprof
– na podłogach na parterze parkiet drewniany warstwowy przystosowany do ogrzewania podłogowego – dąb bielony lakierowany, kafle hiszpańskie na zamówienie
– na podłogach na piętrze ekskluzywne posadzki z mikrocementu Bautech Creativo

 

Ogrzewanie:
– w całym domu ogrzewanie jest podłogowe i dodatkowo jest kilka ścian grzewczych w systemie viessmann, piec gazowy z zasobnikiem cwu, najwyższy model, vitocrossal 300
– kominek dwustronny, panoramiczny
– dom posiada system rekuperacji mechanicznej
– średnioroczny koszt ogrzewania wynosi około 6000 zł

Media:
– prąd
– gaz
– woda
– biologiczna oczyszczalnia ścieków
– dom ma przygotowaną instalację niezależnego systemu zasilania
– jest przygotowana również instalacja pod ewentualną kanalizację

Działka:
Jej powierzchnia to 0,1898 ha w całości ogrodzona, zagospodarowana, z instalacją świetlną oraz nawadniającą, z pięknie urządzonymi strefami relaksu i licznymi nasadzeniami.

Lokalizacja:
Mikołów, prestiżowa część Rety Śmiłowickiej, ul. Lisów.

 

 

Szanowni Państwo, ta oferta dostępna jest jedynie w naszym biurze. Strona Kupująca nie ponosi kosztów związanych z naszą obsługą.

Serdecznie zapraszam na prezentację na żywo.

Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Wszystkie informacje o nieruchomości pochodzą od właściciela oraz z dokumentacji technicznej domu.

 

INFINITY HOUSE Mikołów

To jeden z TYCH domów, które chętnie oglądamy w popularnych serialach na HGTV.  Bryła INFINITY daje wrażenie, że dom nie ma końca, jednocześnie tworząc wspaniałą całość. Wielkie okienne ściany,przemyślane i dostosowane do terenu tak, aby dać uczucie jak największej prywatności. Przestrzeń, oddech i poczucie bycia w bezpiecznym, majestatycznym wnętrzu jak w współczesnej twierdzy. Doskonały. Wielki, wygodny, i tak niesamowicie przytulny. Nic dziwnego, bo pomysłodawcami projektu są osoby nad wymiar kreatywne, doświadczone, z olbrzymim poczuciem estetyki, jednocześnie skromne i konkretne. 
Taki właśnie jest ten dom. Stworzony do wygodnego, luksusowego życia jednocześnie nie wywołujący zbędnego zachwytu reszty świata. To wspaniała willa, która wtopiłaby się w otoczenie słonecznego hiszpańskiego wybrzeża lub wzgórza Beverly Hills. Na naszym terenie to unikat.

ZADZWOŃ DO AGENTA

ZOBACZ FILM

ZOBACZ PLAN

Bielsko-Biała

 

Nieruchomości Bielsko-Biała

 

Katowice

 

Nieruchomości Katowice

 

Gliwice

 

Nieruchomości Gliwice