STATUS

  • Sprzedany

LOKALIZACJA

  • Bielsko-Biała

CENA

  • 780 000 PLN

BUDYNEK

  • 150 m2
  • 2 kondygnacje
  • garaż

MEDIA

  • woda
  • gaz
  • prąd
  • kanalizacja

AGENT

Magda Górnicka

+48 511 407 435

INFORMACJE O OFERCIE

MIESZKANIE ZAREZRWOWANE

Kameralne osiedle zatopione w parku, bezpieczna okolica, klimatyczny taras, 2 balkony, 4 sypialnie, 2 łazienki i ponad40 metrowa część dzienna. Wspaniały dwupoziomowy apartament w Olszówce Dolnej. 

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu unikatową ofertę sprzedaży ponad 150 metrowego mieszkania leżącego przy ulicy Wierchowej w Bielsku – Białej.

Przestronne, jasne z mnóstwem dużych okien, otoczone uspakajającą zielenią. Jednocześnie duże, komfortowe z wieloma wypoczynkowymi strefami. Mieszkanie jest dwupoziomowe, ma prywatną klatkę schodową, przynależny garaż i miejsce postojowe. 

To kameralne osiedle znajduje się na 80 arowej powierzchni, na której znajdują się 3 budynki, a w nich tylko 10 lokali mieszkalnych. Cały teren jest ogrodzony, a mieszkańcy mają do dyspozycji altanę, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci oraz wiele miejsc postojowych dla gości.

Na pierwszym poziomie znajdują się garderoba, łazienka z prysznicem, sypialnia, półotwarta kuchnia i ponad 30 metrowy salon z jadalnią z wyjściem na spory, kameralny  taras i ponad 15 metrowy balkon. Na drugim poziomie mamy 3 sypialnie w tym jedną z garderobą, łazienkę z wanną i pralnię. 

 Wybrane dane: 

osiedle powstało w 2010 r 
czynsz około 690 zł w tym: zaliczka na wodę, wspólne media, fundusz remontowy, śmieci
ogrzewanie kaloryferowe, gazowe plus kominek w salonie 
kuchnia wyposażona w  płytę indukcyjna Bosh, lodówkę, zmywarkę i mikrofalówkę marki TEKA

 

 

 

Szanowni Państwo, ta oferta dostępna jest jedynie w naszym biurze. Strona Kupująca nie ponosi kosztów związanych z naszą obsługą.

Serdecznie zapraszam na prezentację na żywo.

Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Wszystkie informacje o nieruchomości pochodzą od właściciela oraz z dokumentacji technicznej domu.

 

DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE Bielsko-Biała

Kameralne osiedle zatopione w parku, bezpieczna okolica, klimatyczny taras, 2 balkony, 4 sypialnie, 2 łazienki i ponad 40 metrowa część dzienna.

Wspaniały dwupoziomowy apartament o powierzchni ponad 15 m2, położony w Olszówce Dolnej, Bielsko-Biała, ul. Wierchowa.

ZADZWOŃ DO AGENTA

ZOBACZ PLAN

Bielsko-Biała

 

Nieruchomości Bielsko-Biała

 

Katowice

 

Nieruchomości Katowice

 

Gliwice

 

Nieruchomości Gliwice