STATUS

  • Aktualnia

LOKALIZACJA

  • Zaborze k. Chybia

CENA

  • 950 000

BUDYNEK

  • 180 mkw
  • 6 pokoji

MEDIA

  • prąd
  • woda miejska
  • kanalizacja

AGENT

Anna Klenka 

+48 503 043 553

INFORMACJE O OFERCIE

Prawie 25 arów, świetnie zagospodarowanej działki ze starodrzewiem, licznymi tujami i krzewami, zacisznymi strefami i z wielkim basenem. Do tego spory, klasyczny i elegancki dom w ponadczasowej bryle z 6 pokojami i ponad 50 metrową strefą dzienną.

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego, ponadczasowego i klasycznego, parterowego domu na mocno prywatnej, zagospodarowanej działce leżącej w Zaborzu k. Mnicha przy ulicy Wąskiej 5. 

 

Ponadczasowa bryła, spadzisty dach z okapem, szprosy w oknach, kamień elewacyjny, kolumny przy wejściu, czysta, elegancka klasyka, która nie podlega terminom przydatności.  I mimo, upływu lat nadal się podoba. Jest to też doskonała, elastyczna baza do pełnej personalizacji. Pamiętajmy, klasyczne projekty domów nadal są modne i nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić. Klasyka jest niezależna od czasów i trendów. 

 

Dom ma powierzchnię około 180 mkw. Na parterze jest ponad 50 metrowa część dzienna z kuchnią, jadalnią, salonem oraz kominkiem. Łazienka, osobna toaleta, kotłownia, 2 sypialnie i garderoba.

Na poddaszu mamy wielką sypialnię, spory hall z szafami, gabinet, łazienkę, toaletę i pomieszczenie gospodarcze. 

Zwróciliście uwagę na zdjęcie prezentujące taras? Tu zaczyna się bajka. Duży, częściowo zadaszony, z romantyczną pergolą i bezpośrednim zejściem do pięknego, wielkiego ogrodu. Ogród jest idealny. Duży, nie przytłaczający, nie od linijki, ze strefami relaksu, zabawy, znajdzie się też miejsce na ogródek. A na jego końcu, sztos. Strefa rekreacyjna z basenem 9x 4,5 mkw, otoczona tujami, totalnie prywatna z miejscem na dodatkowe atrakcje.  Idealnie. Zabawa podczas spotkań z przyjaciółmi nigdy nie zakłóci spokoju domowników i najbliższych sąsiadów. Wspaniała, duża przestrzeń. 

Nie zabraknie również miejsca dla „technicznych”. Wolnostojący garaż, pomieszczenie gospodarcze, pracownia tylko kilka metrów od domu, a jednak niezależna i znowu nie zakłócająca spokoju domowników.

Często ktoś Was odwiedza? Tu tuż za bramą postawicie 4 samochody na wybrukowanym, aż do garażu podjeździe.  I nikt tego nie zauważy. Cała działka, jej ogrodzenie i  nasadzenia, mimo okolicznej, licznej zabudowy jest niedostępna dla innych.

Kilka wybranych danych: 

dom zbudowany tradycyjnie z pustaka ceramicznego w 2000 roku
pokryty gontem bitumicznym
ocieplony styropianem
okna drewniane ze szprosami
drzwi zewnętrzne antywłamaniowe
ogrzewany za pomocą pieca dwufunkcyjnego

Media:
woda
prąd z siłą
gaz
kanalizacja miejska
światłowód 

Działka:
składająca się z dwóch geodezyjnych działek:
240305_2.0004.277/54 o powierzchni 1521 oraz 240305_2.0004.277/36 o powierzchni 914 mkw

działka o powierzchni 1521 jest z basenem, może mieć również niezależny dojazd od ul. Wiśniowej, co umożliwia jej niezależność i możliwość odsprzedania

obie działki są w całości ogrodzone

 

Lokalizacja:
ul. Wąska 5, Zaborze.
650 metrów – 1 minuta samochodem do stacji kolejowej Zaborze (50 minut do Katowic i 50 minut do Wisły) , 3,7 km – 6 minut do przystanku autobusowego w Chybiu, 450 metrów do sklepów, kościoła, 500 metrów do przedszkola i do szkoły podstawowej, od 3 do 15 minut jazdy samochodem mamy 6 różnych przychodni lekarskich.

Zaborze, okolica.
Zaborze to wieś leząca w woj. śląskim, pow. cieszyńskim w gminie Chybie. Geograficznie należy do Doliny Górnej Wisły będącej częścią Kotliny Oświęcimskiej. Na tym terenie znajduje się wiele stawów rybnych. Okolica jest malownicza idealna na spacery, czy rower.

Szanowni Państwo, ta oferta dostępna jest jedynie w naszym biurze. Strona Kupująca nie ponosi kosztów związanych z naszą obsługą.

Szanowni Państwo serdecznie zapraszam na prezentację na żywo. 

 

Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Wszystkie informacje o nieruchomości pochodzą od właściciela oraz z dokumentacji technicznej domu

Piękna, duża działka, basen i klasyczny dom.

Ponadczasowa bryła, spadzisty dach z okapem, szprosy w oknach, kamień elewacyjny, kolumny przy wejściu, czysta, elegancka klasyka, która nie podlega terminom przydatności.  I mimo, upływu lat nadal się podoba. Jest to też doskonała, elastyczna baza do pełnej personalizacji. Pamiętajmy, klasyczne projekty domów nadal są modne i nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić. Klasyka jest niezależna od czasów i trendów.

 

ZADZWOŃ DO AGENTA

ZOBACZ PLAN

Bielsko-Biała

 

Nieruchomości Bielsko-Biała

 

Katowice

 

Nieruchomości Katowice

 

Gliwice

 

Nieruchomości Gliwice