DOM Z 6 SYPIALNIAMI Międzyrzecze

STATUS

  • Sprzedany

LOKALIZACJA

  • Międzyrzecze

CENA

  • 590 000 PLN

BUDYNEK

  • 6 sypialni
  • 2 łazienki
  • 2 kondygnacje

MEDIA

  • woda
  • gaz
  • prąd
  • kanalizacja

AGENT

Magda Górnicka

+48 511 407 435

INFORMACJE O OFERCIE

6 sypialni, 2 łazienki, prawie 30 metrowy salon, spokojna okolica. 

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu położonego przy ulicy Centralnej w Międzyrzeczu Górnym. 

Dom jest w trakcie modernizacji wnętrza. Wymieniono w nim większość instalacji, położono nowe podłogi, wyremontowano łazienki, wstawiono piękne ościeżnice. Pozostaje dokończenie kuchni, wstawienie drzwi i ewentualne zagospodarowanie świetniej przestrzeni na poddaszu. 

Świetny dom dla dużej rodziny z przestronnymi sypialniami, otwartą częścią dzienną i sporym ogrodem, na którym znajduje się dodatkowy budynek z wieloma możliwościami użytkowania

Dom ma fajny, miejski klimat i jednocześnie funkcjonalny rozkład. Na parterze mamy częściowootwartą kuchnię, wc, prawie 30 metrowy salon z wyjściem na taras i tylni ogród. Sypialnie znajdują się na półpietrach po 3 na każdym. 

Dom został oddany do użytku 30 lat temu, a w ostatnim czasie w większej części zmodernizowany.

 

 

 

 

Zbudowany jest z cegły i pustaka i ocieplony 15 cm styropianiem. Na dachu mamy blachotrapez, a pod nim 20 cm wełny mineralnej. 
Ogrzewany jest gazem i dodatkowo zamontowany jest piec z podajnikiem na ekogroszek. Na parterze i w łazienkach  mamy ogrzewanie podłogowe, a w sypialniach kaloryferowe. 

Lokalizacja:

Międzyrzecze, ul. Centralna 99 

Dom leży przy ulicy Centralnej w Międzyrzeczu Górnym.  2 minuty pieszo od szkoły, 3 minuty od przystanku MZK, i 5 minut od marketu. 
Idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi.  

 

Szanowni Państwo, ta oferta dostępna jest jedynie w naszym biurze. Strona Kupująca nie ponosi kosztów związanych z naszą obsługą.

Serdecznie zapraszam na prezentację na żywo.

Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Wszystkie informacje o nieruchomości pochodzą od właściciela oraz z dokumentacji technicznej domu.

 

DOM Z 6 SYPIALNIAMI Międzyrzecze

 

 

Świetny dom dla dużej rodziny z przestronnymi sypialniami, otwartą częścią dzienną i sporym ogrodem, na którym znajduje się dodatkowy budynek z wieloma możliwościami użytkowania.

Dom jest w trakcie modernizacji wnętrza. Wymieniono w nim większość instalacji, położono nowe podłogi, wyremontowano łazienki, wstawiono piękne ościeżnice. 

ZADZWOŃ DO AGENTA

Bielsko-Biała

 

Nieruchomości Bielsko-Biała

 

Katowice

 

Nieruchomości Katowice

 

Gliwice

 

Nieruchomości Gliwice