STATUS

 • Sprzedane

LOKALIZACJA

 • Bielsko-Biała

CENA

 • 599 000 PLN

BUDYNEK

 • 77,9 m2
 • 2 kondygnacje
 • 2 miejsca parkingowe
 • ogród

MEDIA

 • woda
 • gaz
 • prąd
 • kanalizacja

AGENT

Anna Klenka
+48 503 043 553

INFORMACJE O OFERCIE

Wykończony, bardzo funkcjonalny apartament dwupoziomowy w zabudowie szeregowej.

„Miejsce na wszystko i wszystko na swoim miejscu” – przedstawiam Państwu bardzo funkcjonalny dwupoziomowy apartament z dużym ogrodem.

Osiedle to ogrodzony teren, z automatyczną bramą, na którym znajduje się pięć, dwupoziomowychapartamentów z ogródkamiw zabudowie szeregowej. Apartament, który oferujemy jest ostatnim w rzędzie, odgrodzony dodatkową bramką i posiadający największy, obsadzony zielenią ogród o powierzchni 3a.

Wygodny, przemyślany, estetyczny,wykończony ze smakiem i z dobrej jakości materiałów, „prawie” gotowy do wprowadzenia – Twój nowy dom. To niesamowite ile mieści się na tej przestrzeni. W tym apartamencie każdy z domowników ma miejsce dla siebie, swoich pasji, marzeń i rzeczy.

Parter:

Na parterze mamy otwarty salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym. Jest też  łazienka z prysznicem oraz przedpokój z wnęką na szafę  i pomieszczenie gospodarcze.

Dwoje dużych drzwi tarasowych powoduje, iż salon jest pomieszczeniem pełnym światła. Duże przeszklenia dają poczucie przestrzeni, pozwalają zieleni „wlać” się do środka a ich usytuowanie daje duże możliwości zaaranżowania strefy dziennej.

Jasna kuchnia z dużym oknem, jest jedynym pomieszczeniem w domu, które pozostawiono do wykończenia według pomysłu nowego właściciela. To duży plus; dzięki temu nowy właściciel, wykończonego już domu, ma miejsce, w którym może spełnić dodatkowe marzenie i zrealizować swoją wizję serca domu. Dla ułatwienia tego procesu obecny właściciel przedstawia swój projekt kuchni i udostępnia termin jej realizacji, dzięki czemu kuchnia może być gotowa do końca października.

Poziom drugi:

Trzy ustawne, jasne pokoje. W każdym pokoju znajdzie się miejsce do przechowywania.

W domu sądwie łazienki z oknami. Dolna łazienka posiada prysznic, górna łazienka wannę oraz przestrzeń do zabudowy, w której można umieścić pralkę, suszarkę oraz wykorzystać ją jako dodatkowe miejsce do przechowywania.

Poddasze:

Na poddaszu znajduje się strych, do którego prowadzą rozkładane schody. Strych jest przestronny, czysty, gotowy na przechowywanie świątecznej choinki.

Duży ogród pozwala na dobudowanie wiaty na rowery oraz sprzęt ogrodowy. W ogrodzie można wydzielić kilka stref relaksu: pergolę osłaniającą komplet wypoczynkowy, miejsce na stół z krzesłami, basen, plac zabaw dla dzieci oraz strefę do uprawy ziół, warzyw i owoców.

Wraz z apartamentem nowy właściciel otrzymuje dwa miejsca parkingowe.

Kilka informacji:

Rok budowy: 2019

Materiał : pustak ceramiczny

Ocieplenie: 25 cm styropian

Dachówka ceramiczna

Powierzchnia apartamentu: 77,9 m2

Ilość pokoi: 4

Powierzchnie poszczególnych pomieszczeń:

Salon z jadalnią: 20:13 m2

Kuchnia: 6,2 m2

Łazienka: 3,38 m2

Pokój nr 1: 8,38 m2

Pokój nr 2: 9,97 m2

Pokój nr 3: 8,34 m2

Powierzchnia ogrodu: 3,19

Ogrzewanie:

ekonomiczne maty grzewcze na podczerwień

Instalacje:

wod-kan, elektryczna, instalacja pozwalająca na podłączenie paneli fotowoltaicznych, rekuperacja


Lokalizacja:

Bielsko – Biała ul. Józefa Braka 35d.

 

 

Szanowni Państwo, ta oferta dostępna jest jedynie w naszym biurze. Strona Kupująca nie ponosi kosztów związanych z naszą obsługą.

Serdecznie zapraszam na prezentację na żywo.

Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Wszystkie informacje o nieruchomości pochodzą od właściciela oraz z dokumentacji technicznej domu.

APARTAMENT Bielsko-Biała

Wykończony, bardzo funkcjonalny apartament dwupoziomowy w zabudowie szeregowej.

„Miejsce na wszystko i wszystko na swoim miejscu” – przedstawiam Państwu bardzo funkcjonalny dwupoziomowy apartament z dużym ogrodem.

Osiedle to ogrodzony teren, z automatyczna bramą, na którym znajduje się pięć, dwupoziomowych apartamentów z ogródkami w zabudowie szeregowej. Apartament, który oferujemy jest ostatnim w rzędzie, odgrodzony dodatkową bramką i posiadający największy, obsadzony zielenią ogród o powierzchni 3a.

ZADZWOŃ DO AGENTA

Bielsko-Biała

 

Nieruchomości Bielsko-Biała

 

Katowice

 

Nieruchomości Katowice

 

Gliwice

 

Nieruchomości Gliwice