Nie raz mieliśmy już okazję przekonać się o tym, że atmosfera panująca podczas takiego dnia sprzyja rozmowie, nawiązywaniu kontaktów, a swobodna postawa odwiedzających sprawia, że z łatwością poznajemy ich prawdziwe opinie.

Sprzedajemy domy! Domy to emocje. Swoboda i „poczucie go” to pierwszy krok do podjęcia decyzji.

Jak się okazuje to forma bardzo odpowiada nie tylko kupującym, ale też sprzedającym. Ustalamy jeden dzień (w naszym biurze będą to soboty). Domy są przygotowane, informacje o drzwiach otwartych już od tygodnia krążą na portalach, zabieramy klika gadżetów, oferty, ankiety i umowy rezerwacyjne:)

„Open House jest standardem w sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych na zachodzie. To właściwie najważniejszy moment w sprzedaży. Dlaczego tak rzadko spotykamy tabliczki ze strzałkami w naszym mieście? Przecież to najswobodniejsza z możliwych prezentacja domu, czy mieszkania”

Podczas drzwi otwartych zwiedzający może swobodnie oglądnąć interesującą go posiadłość, zaglądnąć w każdy zakamarek i to bez obawy o formalne aspekty tej wizyty. Drzwi otwarte są niezobowiązujące, nie trzeba też nikogo informować o chęci uczestnictwa. To doskonała okazja do poznania rynku, spokojnego zapoznania się z oferowana nieruchomością oraz uzyskania informacji o formalnościach związanych z zakupem.

W naszych aktualnościach znajdziecie kalendarz z drzwiami otwartymi. Pamiętajcie również, że informacje o nich są specjalnie wyróżniane na portalu otodom.pl.

Autor: Magda Górnicka