INDYWIDUALNA STRATEGIA
SPRZEDAŻY

Ponieważ nieruchomości
mieszkaniowe to unikaty

Historie, które nas wyróżniają

Zajrzyj do świata nieruchomości Up.House

SPRZEDAĆ DOM? A KIEDY OSTANIO GO MALOWAŁEŚ?

SPRZEDAĆ DOM? A KIEDY OSTANIO GO MALOWAŁEŚ?

Czyli, czy warto przygotować się do sprzedaży nieruchomości mieszkaniowej. My jesteśmy przekonani, że TAK. Dlaczego ? Poznaj niektóre historie naszych sprzedanych domów i mieszkań i sam zobacz różnicę. Dom w Jaworzu, był pierwszym domem, który...

czytaj dalej
MAŁA RÓŻNICA? NIGDY!

MAŁA RÓŻNICA? NIGDY!

Zobacz, co wpłynęło na rezerwację tego domu po 4 dniach promocji. Byli właściciele tego domu zgłosili się do nas po 8 miesiącach działań 4 innych biur nieruchomości na zasadach umowy otwartej. Dom był idealny, kilkuletni, czysty, w niezłej...

czytaj dalej
ILE WARTE JEST TWOJE MIESZKANIE?

ILE WARTE JEST TWOJE MIESZKANIE?

Ustalenie ceny rynkowej nieruchomości to najważniejszy element przygotowania całego planu sprzedaży Twojej nieruchomości. Jak podbijamy ceny ofertowe o nawet 7%? Poznaj jedną z historii. Byli właściciele tego mieszkania zgłosili się do nas z prośbą...

czytaj dalej

NASZA AGENCJA W LICZBACH

Mierzalne efekty naszej pracy

9 dni

 

Najszybciej zamknięta
transakcja

5 tygodni

 

Średni czas sprzedaży
domu

21 dni

 

Najszybciej podpisana
rezerwacja

2,2 mln

 

Najdroższa sprzedana
nieruchomość

28 mln

 

Suma sprzedaży
w 2021 roku

Poznaj naszych najlepszych agentów

magda górnicka

MAGDA GÓRNICKA   Bielsko-Biała i okolice

Pasjonatka z nowatorskim podejściem do sprzedaży. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w domach, które sprzedaje są ludzkie historie, marzenia, obawy. Niezależnie od powodu sprzedaży uważa, że każdy właściciel powinien mieć przy sobie silnego partnera, posiadającego wiedzę, narzędzia, doświadczenie, który jest obiektywny, studzi emocje i jako jedyny pełnomocnik sprzedaży jest w stanie wyciągnąć z rynku najlepszą z możliwych ofert zakupu. Tego nie są w stanie osiągnąć osoby prywatnie sprzedające swoje domy.
Ma za sobą kilkadziesiąt zamkniętych transakcji, w 80% cena transakcyjna była wyższa o przynajmniej 6% w porównaniu do innych podobnych nieruchomości w okolicy.

magda górnicka

ALICJA I TOMASZ SZUCCY   Gliwice i okolice

Ich pracę charakteryzuje skrupulatność, ostrożność, ścisłe analizy i profesjonalny dystans do tematu. Oferty, które mają pod swoją opieką wyróżniają się nie tylko doskonałą oprawą medialną, ale przede wszystkim obszerną analizą prawno – techniczną. Wytrawni sprzedawcy, którzy sprostają każdej nieruchomości. 9 dni – zamknięcie transakcji sprzedaży domu w Gliwicach Brzezince w cenie ofertowej. W niecałe 3 miesiące zamknęli sprzedaż domu przy Koszalińskiej, również w Gliwicach. To jedynie ułamek ich możliwości. Doświadczeni, skuteczni, bezkompromisowi i chętni do pomocy. Tak można w skrócie opisać tę parę, która od lat z sukcesem łączy życie zawodowe i prywatne.

Poznaj agenta w Twojej okolicy

Co zyskasz podejmując z nami współpracę?

  • Twoja oferta ma jednego opiekuna, który na bieżąco aktualizuje informacje
  • Strona kupująca nie płaci prowizji, więc nie zraża się kosztami związanymi z obsługą
  • Wizerunek Twojej nieruchomości wyróżni się na tle innych
  • Nie ponosisz kosztów reklamy
  • Masz gwarancję bezpieczeństwa transakcji
  • Masz wsparcie formalno-prawne
  • Zapewniasz sobie profesjonalną obsługę Klienta

Znajdź agenta

Opinie naszych klientów

Brak mi słów, aby opisać jak działała ekipa z UP.HOUSE. Przez wiele lat nie mogłam sprzedać mieszkania. Próbowałam robić to sama (aby było taniej), w końcu przemogłam się i zaczęłam współpracować z agencjami. Efekt – katastrofa, a moja frustracja i zniechęcenie sięgały zenitu. Pomyślałam, że tego mieszkania nie da się sprzedać, aż ofertę przejęli agenci z UP.House. To są po prostu genialni ludzie. Ambitni, kreatywni, przedsiębiorczy, weseli, spontaniczni, pracowici, wymagający, wytrwali, nietuzinkowi, zaangażowani po czubki palców w to co robią. Prawdziwi profesjonaliści… Dawno nie poznałam ludzi, którzy potrafią tak działać, tak pracować, tak pilnować spraw. Jestem zachwycona, wręcz zaskoczona i zafascynowana tym, że w Polsce da się tak pracować. Z takim oddaniem i optymizmem. Kochani agenci, po raz kolejny Dziękuję Wam za to, że jesteście i mi nie odpuściliście:) że pozyskaliście sprzedaż mojego mieszkania i że sprzedaliście je… w niecały miesiąc. Kocham Waszą pracę i życzę Wam tylko tego co najlepsze, bo na to po prostu zasługujecie. W erze odpuszczania, kopiowania i olewania jesteście prawdziwym brylantem pracy agencyjnej. Słowo agent do Was nie pasuje, jesteście jednak troszkę ponad to co robią „zwykli agenci nieruchomości”. Wy jesteście niezwykli. I cieszę się, że mogłam się o tym przekonać na własnej skórze. Jeżeli teraz to czytacie i zastanawiacie się czy skorzystać z pracy UP. House, płacić prowizję lub macie inne wątpliwości związane z pracą agenta to proszę zadzwońcie, umówcie się na spotkanie i dajcie im się po prostu wykazać. Nic więcej. Jestem przekonana, że będziecie w szoku tak jak ja. Zmieniliście moje życie i życie mojej rodziny. Nigdy o tym nie zapomnę.

Eliza

Z pomocą Pani Magdy i jej męża Mateusza oraz wszystkich pracowników biura udało mi się w tym roku w końcu sprzedać dom. Nieruchomość wcześniej była wystawiona przez około 2 lata, ale Pan prowadzący oraz biuro, z którego korzystałam przed UP.HOUSE nie za bardzo przykładało się do tego żeby uczynić ofertę atrakcyjną, pomimo tego, iż uważałam ze dom jest wart swojej ceny. Chętni byli, ale cały czas pytano mnie o to czy zaakceptuję cenę poniżej kwoty którą zainwestowałam w ten dom.
Do Pani Magdy trafiłam z rekomendacji rodziny, która miała przyjemność poznać Panią Magdę i sposób jej działania.(…)
Pani Magda i jej mąż od samego początku byli w stałym kontakcie ze mną, kiedy tylko przekazałam klucze Pani Magdzie do mojego domu i zerwałam umowę z poprzednią firmą od razu uświadomiłam sobie, że jestem w dobrych rękach.
Pani Magda wykonała razem ze swoim zespołem profesjonalną sesję zdjęciową i zwróciła uwagę nabywców. Na co chcę zwrócić szczególną uwagę – to poświęcenie i profesjonalizm. Pani Magda zawsze mi pomagała, podpowiadała, nie istniały dla niej żadne przeszkody.
Polecam każdej osobie, która ceni sobie profesjonalizm, poświecenie i rzetelność oraz czas, który jest czasami tak bardzo ważny.
Skuteczność – tego Państwu Górnickim na pewno nie brakuje.

Jadwiga

Bielsko-Biała

 

Nieruchomości Bielsko-Biała

 

Katowice

 

Nieruchomości Katowice

 

Gliwice

 

Nieruchomości Gliwice