Najlepsze biuro nieruchomości

Nieruchomości mieszkaniowe to unikaty

Każda z nich potrzebuje indywidualnej strategii

Historie, które nas wyróżniają

MAŁA RÓŻNICA? NIGDY!

metamorfozy

Zobacz, co wpłynęło na rezerwację tego domu po 4 dniach promocji.

ILE WARTE JEST TWOJE MIESZKANIE?

open house

Jak podbijamy ceny ofertowe o nawet 7%?

ZAMIERZASZ SPRZEDAĆ DOM? A KIEDY OSTANIO GO MALOWAŁEŚ?

malowanie

Czyli, czy warto przygotować się do sprzedaży nieruchomości mieszkaniowej.

Poznaj opinie
naszych
niektórych
klientów

Brak mi słów, aby opisać jak działała ekipa z UP.HOUSE. Przez wiele lat nie mogłam sprzedać mieszkania. Próbowałam robić to sama (aby było taniej), w końcu przemogłam się i zaczęłam współpracować z Agencjami. Efekt - katastrofa, a moja frustracja i zniechęcenie sięgały zenitu. Pomyślałam, że tego mieszkania ..nie da się sprzedać...aż ofertę przejęli Agenci z UP.House. To są po prostu genialni ludzie. Ambitni, kreatywni, przedsiębiorczy, weseli, spontaniczni, pracowici, wymagający, wytrwali, nietuzinkowi, zaangażowani po czubki palców w to co robią. Prawdziwi Profesjonaliści...Dawno nie poznałam ludzi, którzy potrafią tak działać, tak pracować, tak pilnować spraw. Jestem zachwycona, wręcz zaskoczona i zafascynowana tym, że w Polsce da się tak pracować. Z takim oddaniem i optymizmem. Kochani Agenci po raz kolejny Dziękuję Wam za to, że jesteście i mi nie odpuściliście:) że pozyskaliście sprzedaż mojego mieszkania i że sprzedaliście go ...w niecały miesiąc. Kocham Wasza pracę i życzę Wam tylko tego co najlepsze, bo na to po prostu zasługujecie. W erze odpuszczania, kopiowania i olewania jesteście prawdziwym brylantem pracy agencyjnej. Słowo agent do Was nie pasuje, jesteście jednak troszkę Ponad to co robią "zwykli agenci nieruchomości". Wy jesteście Nie-zwykli. I cieszę się, że mogłam się o tym przekonać na własnej skórze. Jeżeli teraz to czytasz i zastanawiasz się czy skorzystać z pracy UP. House płacić prowizję lub masz inne wątpliwości związane z pracą Agenta to proszę Cię zadzwoń, umów się na spotkanie i daj im się po prostu wykazać. Nic więcej. Jestem przekonana, że będziecie w szoku tak jak ja. Zmieniliście moje życie i życie mojej rodziny. Nigdy Wam o tym nie zapomnę.Eliza Kunda Pęcikiewicz

Za pomocą Pani Magdy i jej męża Mateusza oraz wszystkich pracowników biura udało mi się w tym roku w końcu sprzedać dom. Nieruchomość wcześniej była wystawiona już około 2 lat, ale Pan prowadzący oraz biuro z którego korzystałam przed UP.HOUSE nie za bardzo przykładało się do tego żeby uczynić ofertę atrakcyjną, pomimo tego iż uważałam ze dom jest wart swojej ceny, chętni byli ale cały czas pytano mnie o to czy zaakceptuje cos poniżej kwoty którą zainwestowałam w ten dom.
Do Pani Magdy trafiłam z rekomendacji rodziny która miała przyjemność poznać Panią Magdę i sposób jej działania.(...)
Pani Magda i jej mąż od samego początku byli w stałym kontakcie ze mną, kiedy tylko przekazałam klucze Pani Magdzie do mojego domu i zerwałam umowę z poprzednią firmą od razu uświadomiłam sobie, że jestem w dobrych rękach.
Pani Magda wykonała razem ze swoim zespołem profesjonalną sesję zdjęciową i zwróciła uwagę nabywców. Na co chce zwrócić szczególną uwagę - to poświęcenie i profesjonalizm (...) Pani Magda zawsze mi pomagała podpowiadała, nie istniały dla niej żadne przeszkody.
Polecam każdej osobie, która ceni sobie profesjonalizm, poswiecenie i rzetelność oraz czas który jest czasami tak bardzo ważny.
Skuteczność - tego Państwu Górnickim na pewno nie brakuje. Jadwiga Sułkowska

Nie będę pierwsza, ale też z pewnością nie ostatnia, pisząc jak bardzo znakomity w swoim fachu jest Pan Sebastian Chrapek. Na pomysł kupna własnego mieszkania wpadłam dość spontanicznie, dlatego wizja kredytu i dopełnienia wszystkich najmniejszych formalności z tego tytułu wydawała się drogą przez mękę.
Trafiłam wtedy na najbardziej odpowiednią w tej dziedzinie osobę, jaką jest Pan Sebastian.
Jego profesjonalne podejście, kompetencje, przejrzystość w działaniu i świetna orientacja rynku pod względem wyboru kredytu pozwoliło mi na odetchnięcie z ulgą wierząc, że wszystko się uda. Polecam współpracę ze względu na pełen profesjonalizm, skuteczne dążenie do celu, dobranie najlepszych warunków oraz fakt, że buduje zaufanie już od pierwszego spotkania, tak że ani przez chwilę nie miałam wątpliwości co do prowadzenia sprawy kredytowej.
Z całego serca P. Sebastianie dziękuję :) Ilona Kubeczko

Skutecznie sprzedajemy domy i mieszkania

Nieruchomości to unikaty. Każda wymaga indywidualnego podejścia.
agent nieruchomości dorota grzegolec
Dorota Grzegolec +48 731 100 067
kupujący nie przeoczy
Twojej
oferty

Dlaczego dodanie ogłoszenia na portalu to za mało? Budując wizerunek oferty stosujemy strategię otaczania poszukujących nieruchomości przekazem marketingowym z wielu różnych stron. Marketing opierający się na zintegrowanych ze sobą narzędziach i środkach przekazu daje lepsze rezultaty niż pojedyncze, oderwane od siebie działania. Umiejętna koordynacja odmiennych narzędzi marketingowych pozwala na uzyskanie efektu synergii i poprawienie wyników prowadzonych kampanii. Już podczas pierwszej naszej wizyty sprawnie odnajdziemy klucz do skutecznej sprzedaży Twojej nieruchomości. Pracujemy na terenie całego śląska, a naszych specjalistów znajdziesz w Bielsku-Białej, Gliwicach, Katowicach oraz Żywcu.

Jak sprzedajemy
UP.HOUSE w liczbach

9 dni

od podpisania umowy do sprzedaży

Najszybsza transakcja

5 tygodni

średni czas sprzedaży

domu powyżej 1 mln zł

21 dni

najszybciej podpisana rezerwacja

domu powyżej 1 mln zł

2,2 mln

najdroższy dom sprzedany przez

Dorotę Grzegolec

34 domy

sprzedane w 2020 r.

26,3 mln wartość sprzedaży

Najlepsi Agenci 2020 roku

Agent Nieruchomości Magda Górnicka

Magda Górnicka

Bielsko-Biała i okolice

Pasjonatka z nowatroskim podejściem do sprzedaży. Doskonale zdaje sobie sprawe, że w domach które sprzedaje są ludzkie historie, marzenia, obawy. Niezależnie od powodu sprzedaży uważa, że każdy właściciel powinien mieć przy sobie silnego partnera, posiadającego wiedzę, narzędzia, doświadczenie, który jest obiektywny, studzi emocje i jako jedyny pełnomocnik sprzedaży jest w stanie wyciągnąć z rynku najlepszą z możliwych ofert zakupu. Tego nie są w stanie osiągnąć osoby prywatnie sprzedające swoje domy.

Ma za sobą kilkadziesiąt zamkniętych transakcji, w 80% cena transakcyjna była wyższa o przynajmniej 6% w porównaniu do innych podobnych nieruchomości w okolicy.

Agenci Nieruchomości Tomasz i Alicja szuccy

Alicja i Tomasz Szuccy

Gliwice i okolice

Ich pracę charakteryzuje skrupulatność, ostrożność, ścisłe analizy i profesjonalny dystans do tematu. Oferty, które mają pod swoją opieką wyróżniają się nie tylko doskonałą oprawą medialną, ale przede wszystkim obszerną analizą prawno – techniczną. Wytrawni sprzedawcy, którzy sprostają każdej nieruchomości.

9 dni - zamknięcie transakcji sprzedaży domu w Gliwicach Brzezince w cenie ofertowej. W niecałe 3 miesiące zamknęli sprzedaż domu przy Koszalińskiej, również w Gliwicach. To jedynie ułamek ich możliwości.  Doświadczeni, skuteczni, bezkompromisowi i chętni do pomocy. Tak można w skrócie opisać tę parę, która od lat z sukcesem łączy życie zawodowe i prywatne.

Poznaj agenta w Swojej okolicy
Agent Nieruchomości Mariola Palion
MARIOLA PALION +48 501 357 364
Co tak naprawdę sobie zapewnisz?
  • Twoja oferta ma jednego opiekuna, który na bieżąco aktualizuje informacje.
  • Strona kupująca nie płaci prowizji , więc nie zraża się na dzień dobry kosztami związanymi z obsługą.
  • Wizerunek Twojej nieruchomości wyróżni się na tle innych.
  • Nie ponosisz kosztów reklamy.
  • Masz gwarancję bezpieczeństwa transakcji.
  • Wsparcie formalno–prawne.
  • Zapewniasz sobie profesjonalną obsługę Klienta