ZŁOTY POTOK PARK

770 000 pln
ZLOTY POTOK PARK
Agent Nieruchomości Magda Górnicka
Agent Nieruchomości
Magda Górnicka

UDOSTĘPNIJ

email facebook telefon twiter pinterest

ZŁOTY POTOK PARK APARTAMENT 3B

Nowoczesny apartament z widokowym tarasem. 

W cenie apartamentu 2 stanowiska w 53 metrowym garażu.  

Apartament to luksusowa przestrzeń 110 m2, na piętrze w nowym, trzykondygnacyjnym budynku, usytuowanym na zachodnim zboczu górskim, o wyjątkowych walorach krajobrazowych.

Nowoczesna architektura, duże przeszklenia, funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza oraz wysoka jakość materiałów wykończeniowych zagwarantują mieszkańcom wygodę i poczucie komfortu.

3 POKOJE, 2 ŁAZIENKI, 2 TARASY
ZAKOŃCZENIE BUDOWY Q4 2020

Apartament jest zaprojektowany na otwartym, nowoczesnym planie, dającym poczucie swobody i integracji. Salon z przeszklonym wykuszem i rozsuwanym wyjściem na taras jest zintegrowany z jadalnią i nowoczesną kuchnią z barkiem. Jest to wygodna i przytulna strefa wypoczynku i relaksu, a przestronny, częściowo zadaszony taras od strony zachodniej dostarcza niezapomnianych wrażeń widokowych, zarówno domownikom, jak i ich gościom.

W apartamencie wydzielono sypialnię gospodarzy z salonem kąpielowy i prywatnym balkonem od strony wschodniej. Druga sypialnia i łazienka znajdują się w sąsiedztwie hallu wejściowego.

Złoty Potok Park to zespół 5 luksusowych willi, 7 lokali mieszkalnych o powierzchni od 110 do 340 m2, w tym trzy wille jednorodzinne, oraz cztery apartamenty.

Szczegółowy opis inwestycji znajduje się na stronie 

Drodzy Państwo. Ta oferta dostępna jest jedynie w naszym biurze. Strona Kupująca nie ponosi kosztów związanych z naszą obsługą. 

Serdecznie zapraszam na prezentację. 

KREDYT HIPOTECZNY
Sebastian Chrapek
Finansowy Architekt
Sebastian Chrapek