DOM NA SPRZEDAŻ USTROŃ

WYTWORNA MINIREZYDENCJA

Zapytaj nas o cenę
Status: Oferta aktualna
Agent Nieruchomości Magda Górnicka
Agent Nieruchomości
Magda Górnicka

UDOSTĘPNIJ

email facebook telefon twiter pinterest

Komfort, tradycja, swoboda, przyjemność w użytkowaniu, wysoka jakość materiałów, piękno szczegółów, nietuzinkowy kształt okien, filary, tarasy, efektowne lukarny ... o tej rezydencji można opowiadać tylko w taki sposób. To oferta dla wymagających inwestorów. 

Mam wielką przyjemność przedstawienia oferty sprzedaży eleganckiej willi położonej przy ulicy Grabowej w centrum Ustronia.  Poniwiec Mała Czantoria. 

Ten przestronny i komfortowy dom otoczony jest pięknie zaaranżowanym, niewielkim ogrodem z wyjątkowo prywatną strefą wypoczynku i relaksu.  Jego układ rozdziela przestrzeń ogólnodostępną, zlokalizowaną na parterze domu od części sypialnej, znajdującej się na piętrze.

Parter to jednoprzestrzenna strefa salonu z kuchnią i jadalnią z dwoma przeszklonymi wykuszami, które harmonijnie łączą ten okazały dom z ogrodem. Po za strefą otwartą na parterze mamy 2 wygodne pokoje, łazienkę z prysznicem, hall oraz pralnię i kotłownię.

Poddasze to 3 przestronne i wygodne sypialnie oraz pokój kąpielowy z wanną, prysznicem i sauną. 

Obecni właściciele na co dzień mieszkający po za granicami naszego kraju rozpoczęli jego budowę w 2017 roku i użytkują go od 2019 jako dom wakacyjny. Całe wyposażenie, sprzęty, kuchnia łazienki wszystko to jest nieskazitelne, prawie nieużywane i pachnące nowością.

Wspaniała nieruchomość gotowa do przejęcia natychmiast będzie cieszyła nowych nabywców od pierwszego dnia jej posiadania. 

Działka mimo niewielkich rozmiarów w 2019 roku została zaaranżowana przez projektantów. Ścieżki z marmurowych głazów, japońskie klony, iglaki, choinki, bruk, kute ogrodzenie. Wszystko ze sobą współgra i daje poczucie prywatności i swobody. 

Kilka wybranych danych. 

- ściany zewnętrzne pustak Poroterm 25 cm, ocieplony 15 cm styropianem 

- dachówka ceramiczna 

- okna plastikowe, trzyszybowe  

- rolety zewnętrzne pod tynkiem  

- drzwi zewnętrzne antywłamaniowe 

- drzwi wewnętrzne Verte 

- podłogi na parterze - gres imitujący drewno 

- sypialnie panele laminowane 

- łazienki - bloki ceramiczne  

- schody drewniane 

- na sufitach i klatce schodowej - stiuk wenecki 

- kominek z płytą marmurową 

Media / instalacje: 

- kanalizacja

- prąd 

- woda 

- gaz 

- instalacja RTV w każdym pokoju 

- monitoring domu 

- ogrzewanie gazowe, podłogowe