Kaniów

Na sprzedaż 5 domów w Kaniowie

Cena: 520 000 pln
Status: Rezerwacja
Agent Nieruchomości Magda Górnicka
Agent Nieruchomości
Magda Górnicka

UDOSTĘPNIJ

email facebook telefon twiter pinterest

Kaniów, Grobel Borowa.
Piękne, niewielkie parterówki z zastosowaną nowoczesną technologią energooszczędności, opartej na odnawialnych źródłach energii.

Zastosowana innowacyjna technologia została pozytywnie zaopiniowana przez Politechnikę Śląską.

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jeden z czterech domów parterowych leżących przy ulicy Grobel Borowa w Kaniowie, 20 minut od Bielska - Białej i 10 minut od Czechowic - Dziedzic.
Jest to pierwsze w Polsce EKOSIEDLE, które wyróżnia się innowacyjną technologią, samowystarczalnością i niezależnością od dostawców medii.
Miesięczny koszt utrzymania domu to 13 zł!

Cały budynek ogrzewany jest za pomocą gruntowej pompy ciepła poprzez odwierty geotermalne i ogrzewanie podłogowe. Energia elektryczna dostarczana jest natomiast za pomocą farmy fotowoltaicznej o odpowiednio dobranej mocy, a woda jest z własnego ujęcia studni głębinowej. Oprócz tego dom wyposażony jest w rekuperację.

Domy budowane są w sposób tradycyjny. - pustak ceramiczny 25 cm - ocieplenie styropianem 15 cm - na dachu dachówka ceramiczna - okna trzyszybowe, plastikowe - ogrzewanie podłogowe

Całe osiedle to 5 domów. Pierwszy z nich od kilku miesięcy jest na stałe zamieszkiwany i użytkowany. Jedyny rachunek, jaki opłacają jego właściciele to 13 zł za dystrybucje w Tauronie. W ciągu tego czasu zgromadzili 1323 kwh. Dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim z zainstalowanymi wszystkimi urządzeniami.

Gwarancja na urządzenia to 35 lat. Projekt domu również został dostosowany do dzisiejszych potrzeb nowoczesnych ludzi. Niewielki, wszystko na jednym poziomie i do tego rzadko spotykana pustka nad salonem. Całość prezentuje się doskonale. Rozkład pomieszczeń zawarty jest w galerii zdjęć. Dom ze zdjęć jest dostępny do natychmiastowej sprzedaży. Trzy pozostałe domy zostaną przekazane końcem przyszłego roku.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

KREDYT HIPOTECZNY
Sebastian Chrapek
Finansowy Architekt
Sebastian Chrapek