dom na sprzedaż Mikołów

INFINITY HOUSE Mikołów

Cena: 3 500 000 pln
Status: Oferta aktualna
Agent Nieruchomości Magda Górnicka
Agent Nieruchomości
Magda Górnicka

UDOSTĘPNIJ

email facebook telefon twiter pinterest

Absolutnie wyjątkowy! Zachwycający! Przemyślany, wygodny, luksusowy, niezobowiązujący, inteligentny. 

Mam wymieniać dalej? Czy wystarczy jak dam tej nieruchomości 5 gwiazdek i potwierdzę, że to najbardziej spektakularny dom jaki mieliśmy w swojej ofercie, a w tej półce cenowej było ich trochę. 

To jeden z TYCH domów, które chętnie oglądamy w popularnych serialach na HGTV.  Bryła INFINITY daje wrażenie, że dom nie ma końca, jednocześnie tworząc wspaniałą całość. Wielkie okienne ściany, przemyślane i dostosowane do terenu tak, aby dać uczucie jak największej prywatności. Przestrzeń, oddech i poczucie bycia w bezpiecznym, majestatycznym wnętrzu jak w współczesnej twierdzy. Doskonały. Wielki, wygodny, i tak niesamowicie przytulny. Nic dziwnego, bo pomysłodawcami projektu są osoby nad wymiar kreatywne, doświadczone z olbrzymim poczuciem estetyki jednocześnie skromne i konkretne. 

Taki właśnie jest ten dom. Stworzony do wygodnego, luksusowego życia jednocześnie nie wywołujący zbędnego zachwytu reszty świata. 

To wspaniała willa, która wtopiłaby się w otoczenie słonecznego hiszpańskiego wybrzeża lub wzgórza Bererlly Hills. Na naszym terenie to unikat.

Mam nieopisaną przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowego domu położonego w prestiżowej części Rety w Mikołowie przy ulicy Lisów. To piętrowa willa z ponad 100 metrową częścią dzienną, 3 łazienkami, 3 sypialniami, pond 25 metrową pracownią na parterze oraz wygłuszonym, naszpikowanym elektroniką pokojem muzyczno - kinowym. Każda z sypialni ma własna garderobę, kuchnia ma własne zaplecze, a salon i jadalnia przenikają się z ponad 200 metrowym tarasem z wydzielonymi strefami relaksu. 

Poglądowy rozkład pomieszczeń zawarty jest w galerii zdjęć. Powierzchnia użytkowa domu to 336,50 mkw . 

Kilka wybranych  danych: 

- budowa domu trwała 2 lata i zakończyła w 2016 roku
- w drugiej połowie 2021 roku został odświeżony, pomalowany, wymieniono w nim wszystkie podłogi
- dom posiada system inteligentnego zarządzania  - sterowany zdalnie temperaturą, światłem, roletami, bramami, oświetleniem wiaty, tarasów i ogrodu 
- zbudowany z Porotherm wienerberger, wewnątrz tynk gipsowy twardy Knauf Diamant, z zewnątrz ocieplony 30 cm styropianem, zewnętrzny jest mineralny, a farba z jonami srebra, odporna na wilgoć, pleśnie i grzyby
-  dach zielony odwrócony, izolacja 50 cm (20 cm powyżej normy) membrana epdm 
- wszystkie okna maja zamontowane rolety zewnętrzne  antywłamaniowe, aluminiowe czarne, firmy Krajewski
- okna są aluminiowe, trójszybowe Aluprof
- na podłogach na parterze parkiet drewniany warstwowy przystosowany do ogrzewania podłogowego - dąb bielony lakierowany, kafle hiszpańskie na zamówienie
- na podłogach na piętrze ekskluzywne posadzki z mikrocementu Bautech Creativo

Ogrzewanie: 
- w całym domu ogrzewanie jest podłogowe i dodatkowo jest kilka ścian grzewczych w systemie viessmann, piec gazowy z zasobnikiem cwu, najwyższy model, vitocrossal 300
- kominek dwustronny, panoramiczny
- dom posiada system rekuperacji mechanicznej 
- średnioroczny koszt ogrzewania wynosi około 6000 zł   

 

Media: 
- prąd
- gaz
- woda
- biologiczna oczyszczalnia ścieków
- dom ma przygotowaną instalację niezależnego systemu zasilania
- jest przygotowana również instalacja pod ewentualną kanalizację 

 

Działka: 

Jej powierzchnia to 0,1898 ha w całości ogrodzona, zagospodarowana, z instalacją świetlną oraz nawadniającą, z pięknie urządzonymi strefami relaksu i licznymi nasadzeniami. 

Lokalizacja: 
Mikołów, 
prestiżowa część Rety Śmiełowickiej, ul. Lisów. 
 

Szanowni Państwo ta oferta dostępna jest jedynie w naszym biurze. Strona Kupująca nie ponosi kosztów związanych z naszą obsługą. 

Serdecznie zapraszam na prezentacje na żywo. 

Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Wszystkie informacje o nieruchomości pochodzą od właściciela oraz z dokumentacji technicznej domu.