Agencja Nieruchomości UP.HOUSE

Rezerwacja

EKOSIEDLE 5 DOMÓW/ KANIÓW

520 000 pln
Kaniów
Agent Nieruchomości Magda Górnicka
Agent Nieruchomości
Magda Górnicka

UDOSTĘPNIJ

email facebook telefon twiter pinterest

Kaniów, Grobel Borowa.
Piękne, niewielkie parterówki z zastosowaną nowoczesną technologią energooszczędności, opartej na odnawialnych źródłach energii.

Zastosowana innowacyjna technologia została pozytywnie zaopiniowana przez Politechnikę Śląską.

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jeden z czterech domów parterowych leżących przy ulicy Grobel Borowa w Kaniowie, 20 minut od Bielska - Białej i 10 minut od Czechowic - Dziedzic.
Jest to pierwsze w Polsce EKOSIEDLE, które wyróżnia się innowacyjną technologią, samowystarczalnością i niezależnością od dostawców medii.
Miesięczny koszt utrzymania domu to 13 zł!

Cały budynek ogrzewany jest za pomocą gruntowej pompy ciepła poprzez odwierty geotermalne i ogrzewanie podłogowe. Energia elektryczna dostarczana jest natomiast za pomocą farmy fotowoltaicznej o odpowiednio dobranej mocy, a woda jest z własnego ujęcia studni głębinowej. Oprócz tego dom wyposażony jest w rekuperację.

Domy budowane są w sposób tradycyjny. - pustak ceramiczny 25 cm - ocieplenie styropianem 15 cm - na dachu dachówka ceramiczna - okna trzyszybowe, plastikowe - ogrzewanie podłogowe

Całe osiedle to 5 domów. Pierwszy z nich od kilku miesięcy jest na stałe zamieszkiwany i użytkowany. Jedyny rachunek, jaki opłacają jego właściciele to 13 zł za dystrybucje w Tauronie. W ciągu tego czasu zgromadzili 1323 kwh. Dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim z zainstalowanymi wszystkimi urządzeniami.

Gwarancja na urządzenia to 35 lat. Projekt domu również został dostosowany do dzisiejszych potrzeb nowoczesnych ludzi. Niewielki, wszystko na jednym poziomie i do tego rzadko spotykana pustka nad salonem. Całość prezentuje się doskonale. Rozkład pomieszczeń zawarty jest w galerii zdjęć. Dom ze zdjęć jest dostępny do natychmiastowej sprzedaży. Trzy pozostałe domy zostaną przekazane końcem przyszłego roku.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

KREDYT HIPOTECZNY
Sebastian Chrapek
Finansowy Architekt
Sebastian Chrapek

Bielsko-Biała

ul. Wzgórze 1, 43-300 Bielsko-Biała

(+48) 511407435

biuro@sprzedajemydomy.pl

Katowice

ul. Porcelanowa 23, 40-426 Katowice

(+48) 501 357 364

katowice@sprzedajemydomy.pl

Gliwice

(+48) 727 579 007

gliwice@sprzedajemydomy.pl

Żywiec

(+48) 731 100 067

zywiec@sprzedajemydomy.pl