Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie Bielsko-Biała

Dwupoziomowe mieszkanie Bielsko-Biała

Cena: 780 000 pln
Status: Rezerwacja
Agent Nieruchomości Magda Górnicka
Agent Nieruchomości
Magda Górnicka

UDOSTĘPNIJ

email facebook telefon twiter pinterest

MIESZKANIE ZAREZRWOWANE 

Kameralne osiedle zatopione w parku, bezpieczna okolica, klimatyczny taras, 2 balkony, 4 sypialnie, 2 łazienki i ponad 40 metrowa część dzienna. Wspaniały dwupoziomowy apartament w Olszówce Dolnej. 
 

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu unikatową ofertę sprzedaży ponad 150 metrowego mieszkania leżącego przy ulicy Wierchowej w Bielsku - Białej.  

Przestronne, jasne z mnóstwem dużych okien, otoczone uspakajającą zielenią. Jednocześnie duże, komfortowe z wieloma wypoczynkowymi strefami. Mieszkanie jest dwupoziomowe, ma prywatną klatkę schodową, przynależny garaż i miejsce postojowe. 

To kameralne osiedle znajduje się na 80 arowej powierzchni, na której znajdują się 3 budynki, a w nich tylko 10 lokali mieszkalnych. Cały teren jest ogrodzony, a mieszkańcy mają do dyspozycji altanę, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci oraz wiele miejsc postojowych dla gości. 

Na pierwszym poziomie znajdują się garderoba, łazienka z prysznicem, sypialnia, półotwarta kuchnia i ponad 30 metrowy salon z jadalnią z wyjściem na spory, kameralny  taras i ponad 15 metrowy balkon. Na drugim poziomie mamy 3 sypialnie w tym jedną z garderobą, łazienkę z wanną i pralnię. 

Poglądowy rozkład pomieszczeń zawarty jest w galerii zdjęć. 

 Wybrane dane: 

osiedle powstało w 2010 r 
czynsz około 690 zł w tym: zaliczka na wodę, wspólne media, fundusz remontowy, śmieci
ogrzewanie kaloryferowe, gazowe plus kominek w salonie 
kuchnia wyposażona w  płytę indukcyjna Bosh, lodówkę, zmywarkę i mikrofalówkę marki TEKA
 

Drodzy Państwo, ta oferta dostępna jest jedynie w naszym biurze. Strona Kupujące nie ponosi kosztów związanych z obsługą naszego biura. 

Serdecznie zapraszam na prezentację na żywo. 

  

KREDYT HIPOTECZNY
Sebastian Chrapek
Finansowy Architekt
Sebastian Chrapek