DOM JAWORZE

DOM Z POTENCJAŁEM

Cena: 790 000 pln
Status: Oferta aktualna
Agent Nieruchomości Magda Górnicka
Agent Nieruchomości
Magda Górnicka

UDOSTĘPNIJ

email facebook telefon twiter pinterest

Wspaniały układ, wielki potencjał, genialne widoki.

Szanowni Państwo ta oferta dostępna jest jedynie w naszym biurze. Strona Kupująca nie ponosi kosztów związanych z nasza obsługą. 

Więcej zdjęć oraz wizualizacji dostępnych jest na naszej stronie internetowej. Projekt wizualizacji wraz z zakresem prac i materiałów Kupujący otrzymają w prezencie. 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na profesjonalny projekt wizualizacji? Bo ciężko było opisać słowami jak mocno może zmienić się dom, który ma niesamowity potencjał! 

Mam wielką przyjemność przedstawić jeden z naszych ulubionych typów domów. Pokaźny, duży, komfortowy, który spełni marzenia o własnej biblioteczce, czy miejscu do obserwacji gwiazd, osobnej wielkiej kuchni, z otwartą dużą częścią wspólną, gdzie każdy z domowników jednocześnie będzie mógł spędzać czas, a ilość pokoi będzie wystarczająca nawet dla dużej rodziny. Taki właśnie jest ten dom!   

O możliwościach tego domu można opowiadać godzinami. W przyziemiu jest mnóstwo miejsca, można zrobić tam osobny apartament dla Gości, czy kuchnię letnią z której wydawane będą przyjęcia w ogrodzie, a może domowe biuro. Hall w przyziemiu to idealne miejsce na wielkie garderoby, gdzie trzymać ,możecie walizki, wierzchnią garderobę, czy eleganckie kreacje wyciągane raz w roku. Nie zabraknie również miejsca na rowery, narty, czy inne sprzęty sportowe. 

Parter robi wrażenie! Wysoka na 3 metry prawie 50 metrowa, dwupoziomowa, otwarta część dzienna z kominkiem to miejsce, którego układ bez wątpienia pozostawicie remontując ten wspaniały dom. 

Ta przestrzeń pozwala na stworzenie kilku stref wzajemnie przenikających się i spełniających oczekiwania domowników. Na tym poziomie znajduje się też spora kuchnia ze spiżarką, oraz 2 pokoje idealne na biblioteczkę i dodatkową sypialnię dla przyjezdnych. 

Piętro to strefa nocna. I tu też czeka miła niespodziankaObecnie klatka schodowa jest zabudowana, łatwą do demontażu ścianką, w miejscu głównej sypialni z własną łazienką, garderobą i prywatnym olbrzymim tarasem znajduje się  salon z aneksem kuchennym, a pozostałe dwie sypialnie i łazienka wymagają odświeżenia.  

Poglądowy rozkład pomieszczeń znajduje się w galerii zdjęć, a ich wielkość jest rozpisana poniżej. 

Przyziemie: 
- pralnia 12,06
- pomieszczenie z wyjściem na ogród 8,70 
- pomieszczenie/pokój 7,56
- hall 23,10 
- garaż 26,10 
 

Parter: 
- salon 43,68 
- jadalnia 15,60
- kuchnia 15,92
- spiżarka 2,90 
- pokój 8,22
- pokój 10,50 
- toaleta 3,88
- klatka schodowa 8,33
 

Piętro
- salon z kuchnią 33,93
- sypialnia z balkonem 14,60
- sypialnia 11,20 
- łazienka 4,80 
- komunikacja 6,20 

Łączna powierzchnia: 231,18 z garażem 257,28  

Remont starego domu bardzo często budzi wiele wątpliwości. Trzeba mieć wizję i odwagę, ale to niewątpliwie może  zakończyć się spektakularnym sukcesem.  Domy z tamtych lat są trwałe, pewne mają solidne konstrukcje, fundamenty i masywne betonowe ściany. 

Działka na, której stoi dom jest w całości ogrodzona, posiada szeroką bramę wjazdową, a jej front jest wybrukowany. Do domu doprowadzane są prąd, woda, gaz. Jest również kanalizacjaOgrzewanie jest gazowe, kaloryferowe.  

Zbudowany w 1988 roku metoda tradycyjną. Pustak, cegła z dylatacją, ocieplony 10 cm styropianem, pokryty blachodachówką. 

Lokalizacja - Jaworze ul. Jaśminowa. Zielona część niewielkiej turystycznej miejscowości z pięknymi widokami na góry i sąsiadujące miasta.  W pobliżu Park Zdrojowy, restauracja, hotel z basenem, szlaki turystyczne, piesze i rowerowa,  ładna zabudowa jednorodzinna. 

Serdecznie zapraszam na prezentację na żywo. 

Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Wszystkie informacje o nieruchomości pochodzą od właściciela oraz z dokumentacji technicznej domu. 

KREDYT HIPOTECZNY
Sebastian Chrapek
Finansowy Architekt
Sebastian Chrapek