CIEŃKOWSKA CHATA

CIEŃKOWSKA CHATA ****

Zapytaj nas o cenę
23 DNI NA RYNKU
Status: Rezerwacja
Anna Klenka
Agent Nieruchomości
Anna Klenka

UDOSTĘPNIJ

email facebook telefon twiter pinterest

CIEŃKOWSKA CHATA****  - komfortowy, góralski dom.

Szanownie państwo, ta oferta dostępna jest jedynie w naszym biurzeStrona Kupująca nie ponosi kosztów związanych z naszą obsługą. 

Wisła Czarne - najpiękniejsza, część Wisły. Wyjątkowa, urocza, malowniczo położona miejscowość z mnóstwem atrakcji, szklaków turystycznych, spacerowych, rowerowych, narciarskich. Dolina Białej Wisełki, Kaskady Rodła, Jezioro Czarniańskie, Rezydencja Prezydenta, Skocznia Adama Małysza, Mountain Resort Szczyrk w odległości 7 km. To tylko niektóre atrakcje jakie proponuje nam najbliższa okolica. 

Fantastycznie położona CIEŃKOWSKA CHATA**** z rewelacyjnymi widokami na góry. 

Dom położony jest wysoko na południowym zboczu Cieńkowa dosłownie 7 minut pieszo od szczytu, gdzie beskidzka panorama jest najpiękniejszą jaką widziałam. Te same kojące odczucia, bajeczne widoki i góralski klimat znajdziemy w każdym kącie tej górskiej posiadłości.  

Wyjątkowy, reprezentacyjny, klimatyczny góralski dom z bala spełni Wasze oczekiwania, o każdej porze roku, niezależnie czy zamieszkacie w nim na stałe, czy będzie to Wasz dom wakacyjny.

Świetny, asfaltowy dojazd, spory podjazd na kilka samochodów, kilka różnych stref w domu, cisza, spokój i ogromne poczucie prywatności zagwarantują Wam wyjątkowe chwile w tym domu. 

CIEŃKOWSKA CHATA**** została zbudowana przez obecnych właścicieli w 2013 roku. Jest to tradycyjny góralski dom z pełnego bala na wysokiej podmurówce.  

Dom ma 3 kondygnacje. W części przyziemia znajduje się dolny salon z przeznaczeniem na zabawę i relaks domowników, miejsce przygotowane na saunę wraz z zapleczemkotłownię oraz dwustanowiskowy garaż. 

W przyziemiu widać jego wysoką jakość, przemyślane rozwiązania techniczne, co daje poczucie bezpieczeństwa i gwarancję użytkowania niezależnie od dostawców mediów. 

Parter to ponad 60 metrowa strefa dzienna z kuchnią, jadalnią i salonem otoczonym z każdej strony olbrzymim tarasem. Na tym poziomie znajduje się również łazienka z prysznicem, sypialnia, hall i wiatrołap.  

Na poddaszu aktualnie mamy 5 sypialni oraz łazienkę i miejsce z przeznaczeniem na kolejną. 

Poddasze wymaga jeszcze kilku zabiegów, co pozwoli nowym nabywcom na wprowadzenie ewentualnych zmian w obecnym układzie. Możliwości jest wiele. 

Poglądowy rozkład pomieszczeń zawarty jest w galerii zdjęć. 

Przyziemie: 

- hall - 3,07 
- komunikacja - 14,06 
- sauna z zapleczem - 10,23
- piwnica - 4,77 
- pomieszczenie rekreacyjne - 32,21
- śluza - 4,13 
- kotłownia - 5,57 
- garaż - 50,32 

 

Parter: 

- wiatrołap - 3,42 
- łazienka  - 4,77 
- sypialnia - 10,23 
- hall - 9,23
- kuchnia - 6,64 
- jadalnia - 10,08 
- salon - 33,49 

 

Poddasze: 

- pokój - 10,65 
- pokój - 12,69 
- pokój - 11,12
- pokój - 15,75 
- pokój - 15,76 
- łazienka - 8,63 
- komunikacja - 11,12 
- pomieszczenie - 4,26  

 

Kilka wybranych danych: 
- zbudowany w 2013 roku z bali 
- wysoka podmurówka 
- podjazd wybrukowany
- okna drewniane
- kryty dachówką 
- instalacja alarmowa 
- monitoring

Media: 
- woda 
- kanalizacja
- gaz w bliskiej odległości 
- prąd 

Ogrzewanie oraz ciepła woda zapewniona jest przez własną kotłownię zasilaną olejem opałowym, instalację solarną oraz kominek z płaszczem wodnym. Umieszczony w salonie kominek wyposażony jest w płaszcz wodny wspierający instalację C.O. 

Działka: 

Ładnie zagospodarowana z licznym nasadzeniem z przygotowanym pod ogrodzenie betonowym uzbrojeniem wraz ze słupkami. 

Szanowni Państwo ta oferta dostępna jest jedynie w naszym biurze. Strona Kupująca nie ponosi kosztów związanych z naszą obsługą. 

Serdecznie zapraszam na prezentacje na żywo. 

Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Wszystkie informacje o nieruchomości pochodzą od właściciela oraz z dokumentacji technicznej domu.