Apartament w Bielsku - Białej

Apartament w Bielsku - Białej

Cena: 599 000 pln
7 DNI NA RYNKU
NIeruchomość sprzedana
Anna Klenka
Agent Nieruchomości
Anna Klenka

UDOSTĘPNIJ

email facebook telefon twiter pinterest

Wykończony, bardzo funkcjonalny apartament dwupoziomowy w zabudowie szeregowej.

 

Bielsko - Biała ul. Józefa Braka 35d.  Oferta dostępna jedynie w naszym biurze. Strona Kupująca nie ponosi kosztów związanych z naszą obsługą. 

 

„Miejsce na wszystko i wszystko na swoim miejscu” – przedstawiam Państwu bardzo funkcjonalny dwupoziomowy apartament z dużym ogrodem.

Osiedle to ogrodzony teren, z automatyczną bramą, na którym znajduje się pięć, dwupoziomowych apartamentów z ogródkami w zabudowie szeregowej.

Apartament, który oferujemy jest ostatnim w rzędzie, odgrodzony dodatkową bramką i posiadający największy, obsadzony zielenią ogród o powierzchni 3a.

Wygodny, przemyślany, estetyczny, wykończony ze smakiem i z dobrej jakości materiałów, „prawie” gotowy do wprowadzenia – Twój nowy dom.

To niesamowite ile mieści się na tej przestrzeni. W tym apartamencie każdy z domowników ma miejsce dla siebie, swoich pasji, marzeń i rzeczy.

Na parterze mamy otwarty salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym. Jest też  łazienka z prysznicem oraz przedpokój z wnęką na szafę  i pomieszczenie gospodarcze.

Dwoje dużych drzwi tarasowych powoduje, iż salon jest pomieszczeniem pełnym światła. Duże przeszklenia dają poczucie przestrzeni, pozwalają zieleni „wlać” się do środka a ich usytuowanie daje duże możliwości zaaranżowania strefy dziennej.

Jasna kuchnia z dużym oknem, jest jedynym pomieszczeniem w domu, które pozostawiono do wykończenia według pomysłu nowego właściciela. To duży plus; dzięki temu nowy właściciel, wykończonego już domu, ma miejsce, w którym może spełnić dodatkowe marzenie i zrealizować swoją wizję serca domu. Dla ułatwienia tego procesu obecny właściciel przedstawia swój projekt kuchni i udostępnia termin jej realizacji, dzięki czemu kuchnia może być gotowa do końca października.

Poziom drugi to trzy ustawne, jasne pokoje. W każdym pokoju znajdzie się miejsce do przechowywania.

W domu są dwie łazienki z oknami. Dolna łazienka posiada prysznic, górna łazienka wannę oraz przestrzeń do zabudowy, w której można umieścić pralkę, suszarkę oraz wykorzystać ją jako dodatkowe miejsce do przechowywania.

Na poddaszu znajduje się strych, do którego prowadzą rozkładane schody. Strych jest przestronny, czysty, gotowy na przechowywanie świątecznej choinki.

Duży ogród pozwala na dobudowanie wiaty na rowery oraz sprzęt ogrodowy. W ogrodzie można wydzielić kilka stref relaksu: pergolę osłaniającą komplet wypoczynkowy, miejsce na stół z krzesłami, basen, plac zabaw dla dzieci oraz strefę do uprawy ziół, warzyw i owoców.

Wraz z apartamentem nowy właściciel otrzymuje dwa miejsca parkingowe.

Gdzie to damy? Gdzie to się zmieści? W tym apartamencie nie ma problemu z odpowiedzią!

 

Kilka informacji:

Rok budowy: 2019

Materiał : pustak ceramiczny 

Ocieplenie: 25 cm styropian 

Dachówka ceramiczna 

Powierzchnia apartamentu: 77,9

Ilość pokoi: 4

Powierzchnie poszczególnych pomieszczeń:

Salon z jadalnią: 20:13 m2

Kuchnia: 6,2 m2

Łazienka: 3,38 m2

Pokój nr 1: 8,38 m2

Pokój nr 2: 9,97 m2

Pokój nr 3: 8,34 m2

Powierzchnia ogrodu: 3,19 m2

Ogrzewanie: ekonomiczne maty grzewcze na podczerwień

Instalacje: wod-kan, elektryczna, instalacja pozwalająca na podłączenie paneli fotowoltaicznych, rekuperacja

KREDYT HIPOTECZNY
Sebastian Chrapek
Finansowy Architekt
Sebastian Chrapek