Zobacz, co wpłynęło na rezerwację tego domu po 4 dniach promocji.

Byli właściciele tego domu zgłosili się do nas po 8 miesiącach działań 4 innych biur nieruchomości na zasadach umowy otwartej.

Dom był idealny, kilkuletni, czysty, w niezłej lokalizacji i pusty! Od pierwszej wizyty wiedzieliśmy, gdzie tkwi problem. To sposób prezentacji.

Dom był pusty, wszystkie meble wywiezione, instalacje walały się po podłogach, brakowało również niektórych lamp i, co mocno zwróciło naszą uwagę – piękne dwuskrzydłowe, drewniane drzwi nie miały klamki!

Nasi zleceniodawcy zmęczeni już nieudolną sprzedażą postawili na nas! Za co jesteśmy im wdzięczni. Zorganizowaliśmy kilka mebli do salonu, zawiesiliśmy piękne żyrandole, dokupiliśmy klamkę i kilka akcentów dekoracyjnych.

Dom przed sesją zdjęciową prezentował się doskonale. Był czysty, pachnący, a rozpalony kominek jeszcze bardziej ocieplił wnętrze. Profesjonalny fotograf wykonał sesję zdjęciową oraz wirtualną wycieczkę. Zadbaliśmy o opis, który nie tylko wskazywał na najważniejsze dane dotyczące lokalizacji, techniki budowy, metrażu, ale również oddawał klimat tej przytulnej parterówki.

Na efekt nie trzeba było długo czekać. Pierwszy dzień otwarty zorganizowaliśmy w 4 dniu od pojawienia się oferty na portalu nieruchomości otodom. Ilość osób chętnych zobaczyć dom, stworzony w domu klimat i profesjonalna obsługa sprawiły, że w tym samym dniu dom został zarezerwowany.

Użyliśmy większość narzędzi marketingowych, aby wzbudzić zainteresowanie i pożądanie tego domu, co przyniosło zamierzony efekt. Dom został zarezerwowany i sprzedany w błyskawicznym czasie, a ilość osób chcących, go kupić skutkował utrzymaniem ceny ofertowej na akcie notarialnym.

TO NIE PRZYPADEK!

To kolejna nieruchomość, której brakowało jedynie oprawy.

Chcesz sprzedać swój dom lub mieszkanie ? Nie wiesz od czego zacząć? Zaproś nas na bezpłatną konsultację i poznaj NASZ MODEL SPRZEDAŻY.