KROK PO KROKU
DO ZYSKOWNEJ SPRZEDAŻY

Zacznij od zaproszenia
nas do siebie

Jak sprzedajemy, czyli sześć kroków do udanej sprzedaży nieruchomości

 

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Podjąłeś już decyzję o sprzedaży swojego domu/mieszkania. Od czego zacząć? Zastanawiasz się, czy zrobić to na własną rękę, czy powierzyć agencji nieruchomości? Jaką ustalić cenę? Jak długo potrwa proces sprzedaży? Czy będę musiał zapłacić jakieś podatki? Czy to dobry czas na sprzedaż?
Odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania i wiele więcej  możesz uzyskać podczas naszej pierwszej wizyty u Ciebie w domu. Możesz potraktować ją jako bezpłatną konsultację, ponieważ jest niezobowiązująca dla Ciebie i dla nas. Podobnie jak my będziemy mieli okazję poznać Ciebie i Twój dom, tak Ty będziesz mógł poznać nas i nasz model sprzedaży. Podczas naszego spotkania i na podstawie weryfikacji księgi wieczystej, podstawy nabycia i innych dokumentów dokumentów związanych z nieruchomością oraz z obserwacji stanu technicznego będziemy mogli odpowiedzieć na większość Twoich pytań, a zgromadzona wiedza, pozwoli na przygotowanie odpowiedniego planu sprzedaży.  Nie czuj się do niczego zobowiązany jeżeli nie „zaiskrzy” między nami Ty uzyskasz naszą opinię, a my poszerzymy naszą wiedzę o rynku.

ANALIZA | WYCENA | PLAN

Po naszym spotkaniu przechodzimy do jednego z najważniejszych etapów naszej ewentualnej współpracy. W tym kroku przede wszystkim analizujemy – obecną konkurencję na rynku, ceny transakcyjne w okolicy, które pochodzą z wiarygodnych, aktualizowanych baz oraz plusy i minusy twojej nieruchomości. Być może, mógłbyś zrobić to samodzielnie, ale czy znasz panujące na rynku trendy? Czy na co dzień spotykasz się z poszukującymi i poznajesz ich najważniejsze preferencje? Czy zdobywasz ich zaufanie i będziesz umiał połączyć ich oczekiwania z Twoimi? Czy uważasz, że będziesz wiarygodnym sprzedawcą? O tym jak Twoja obecność może wpłynąć na cały proces sprzedaży dowiesz się TU, czy będziesz umiał bez emocji prowadzić w taki sposób negocjacje, aby spełnić swoje oczekiwania, jednocześnie zadowalając Kupującego? Niezależnie jak brzmią odpowiedzi na powyższe pytania, wykonanie dla Ciebie analizy, wyceny i propozycja i propozycja planu sprzedaży wraz na naszą ofertą współpracy otrzymasz w ciągu 24 godzin od spotkania. Po otrzymaniu od nas propozycji współpracy możesz zrezygnować, nie ponosząc żadnych kosztów.

PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI

Na początek przygotowanie scenografii, czyli ewentualne, kosmetyczne zmiany lub pełen Home Staging, który wpłynie na osiągnięcie satysfakcjonującej Cię ceny. Następnie wykonamy indywidualny materiał promocyjny. Profesjonalną sesję zdjęciową, zdjęcia z drona, czy nakręcimy film. Wszystko zależy od tego, co najbardziej będzie odpowiednie do Twojej nieruchomości. Twoja nieruchomość prezentowała się będzie w najlepszy możliwy sposób, a odpowiedni przekaz w opisie charakteru Twojej nieruchomości wzbudzi „te” emocje potencjalnych nabywców.  W ramach współpracy oferujemy Ci dobór najlepszych metod sprzedaży.  Przygotujemy plan  marketingowy  na najbliższe tygodnie.  Będziemy reprezentowali Ciebie i Twoją nieruchomość na najwyższym poziomie.
Ty zaoszczędzisz czas i wierz nam, sporo pieniędzy!

OD NEGOCJACJI DO MEDIACJI

Jedną z naszych najważniejszych zasad jest Twoja anonimowość. Reprezentujemy jedynie Ciebie i Twoje interesy, nie pozwolimy Ci na stres i emocje związane z bezpośrednim kontaktem z Kupującymi podczas negocjacji.  Jak tylko uzyskamy satysfakcjonujący Cię wynik i zabezpieczymy warunki sprzedaży odpowiednią umową, aby bez stresu przygotować się do umowy przedwstępnej lub umowy przeniesienia własności, wówczas naszą opieką otaczamy również Kupujących. Niejednokrotnie oni również potrzebują wsparcia podczas finalizacji zakupu. Pamiętaj zakup nowego domu to również stres, emocje i wiele niepewności dla Kupujących. Mamy za sobą ponad 100 transakcji sprzedaży domów i mieszkań i wiemy jak ważne jest utrzymanie odpowiedniej atmosfery między stronami. 

PRZYGOTOWANIE OFERTY

Dlaczego dodanie ogłoszenia na portalu to za mało? Stosujemy strategię  otaczania konsumentów przekazem marketingowym  z wielu różnych stron. Marketing opierający się na zintegrowanych ze sobą narzędziach  i środkach  przekazu daje lepsze rezultaty niż pojedyncze, oderwane od siebie działania. Umiejętna koordynacja odmiennych narzędzi marketingowych pozwala na uzyskanie efektu synergii i poprawienie wyników prowadzonych kampanii. Często zdarza się nam już na tym etapie podpisać umowę rezerwacji, a czasem wystarczy organizacja jednego dnia otwartego innym razem potrzebny jest czas.  Wszystko zależy od naszego wspólnie opracowanego planu, który ma doprowadzić do szybkiej i skutecznej sprzedaży Twojego domu. 

FINALIZACJA SPRZEDAŻY

Na tym etapie również służymy wiedzą i wsparciem. Przygotowanie dokumentów, wizyty w urzędach,  projekty umów,  sam akt notarialny i do tego bieżący kontakt ze stroną kupującą… to nie dla wszystkich „bułka z masłem”. Współpracując z nami zostaniesz przeprowadzony przez tą krętą ścieżkę bezpiecznie i bezstresowo. Ostatnim naszym zadaniem jest pomoc w dopilnowaniu  formalności po sprzedaży oraz przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. 

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Chętnie pomożemy w sprzedaży nieruchomości. Nasi doradcy działają na terenie całego Śląska. 

Chcę się umówić

Bielsko-Biała

 

Nieruchomości Bielsko-Biała

 

Katowice

 

Nieruchomości Katowice

 

Gliwice

 

Nieruchomości Gliwice