Zaczniemy do tego, że dziękujemy!  

Dziękujemy Wam nasi Klienci, za to że zapraszacie nas do swoich domów, opowiadacie nam swoje historie, opowiadacie o obawach i zdradzacie nam swoje marzenia. 

Niezleżnie od powodu sprzedaży Waszych domów, najczęściej obawiacie się kontaktów z „obcymi” krążącymi po Waszych kuchniach, sypialniach, czy dziecięcych pokojach. 

Stres i emocje towarzyszące właścicielom w czasie sprzedaży ich domów, czy mieszkań, często wydłużają i znacznie zaniżają poziom całego procesu sprzedaży, co w ostateczności prowadzi do zaniżania cen transakcyjnych. Tak jak słaby jest poziom rynku, tak niskie są ceny nieruchomości. 
Mamy za sobą kilkadziesiąt zamkniętych transakcji, w 80% cena transakcyjna była wyższa o około 6% w porównaniu do innych podobnych nieruchomości w okolicy. 

Dlatego brak Waszej obecności i Wasza anonimowość jest jedną ze sztandarowych zasad, której przestrzegamy podczas naszej współpracy. 

Chcemy być Waszym zaufanym wsparciem, silnym partnerem w konkurencyjnym świecie sprzedaży i dużych pieniędzy. Ukryjemy Wasze emocje i przywiązane do Waszych domów. 

Zagwarantujemy Wam anonimowość i oszczędzimy Wam wszelkich niewygodnych spotkań i rozmów. 

Wasze domy będą prezentowały się w najlepszy możliwy sposób. Wykorzystamy wszystkie możliwe narzędzia, żeby szybko, zręcznie, skutecznie i z zyskiem dotrzeć do celu. 
Wy i Wasze rodziny jesteście dla nas najważniejsi.

Będziecie mieli czas na kino, zakupy, spacery, a my będziemy sprzedawać Wasze domy. 

 
Autor: Magda Górnicka