Najlepsze biuro nieruchomości

BLOG

Poznajmy się bliżej

10 marca 2021
9 dni na rynku

9 DNI NA RYNKU! 3 TYGODNIE PRZYGOTOWAŃ!

Wielorodzinny dom w Gliwicach był wystawiony na sprzedaż już od kilku miesięcy, kiedy umówiliśmy się na spotkanie z jego właścicielami. Zmęczeni wizytami przypadkowych osób oraz tym, że nic konkretnego się nie dzieje, byli ciekawi naszego pomysłu na sprzedaż ich domu.

Zaczęliśmy, jak zwykle, od szczegółowej analizy sytuacji. Po dwóch spotkaniach i szczerych, rzeczowych rozmowach właściciele wyrazili zgodę na obniżenie dotychczasowej ceny ofertowej i zbliżenie jej do realiów rynkowych oraz zaakceptowali zaproponowany plan działań.

Sprzedawana nieruchomość, choć bardzo dobrze utrzymana, z uwagi na układ pomieszczeń i dużą powierzchnię domu , niewielką działkę oraz tradycyjną bryłę budynku wydawała się trudna do sprzedaży.

Autor: Magda Górnicka
10 marca 2021
malowanie

ZAMIERZASZ SPRZEDAĆ DOM? A KIEDY OSTANIO GO MALOWAŁEŚ?

Czyli, czy warto przygotować się do sprzedaży nieruchomości mieszkaniowej.

My jesteśmy przekonani, że TAK. Dlaczego ? Poznaj niektóre historie naszych sprzedanych domów i mieszkań i sam zobacz różnicę.

Dom w Jaworzu, był pierwszym domem, który sprzedaliśmy.

Właściciele nie tylko sami mieli zamieszczone ogłoszenie, oferta była dostępna jeszcze w 2 innych biurach nieruchomości. Bezskuteczna sprzedaż trwała 6 miesięcy, po czym udało nam się namówić zbywców do współpracy.

Home Staging – czyli przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, nie był taki popularny jak dzisiaj. Mimo, to my wiedzieliśmy, co należy zrobić.

Autor: Magda Górnicka
10 marca 2021
open house

ILE WARTE JEST TWOJE MIESZKANIE?

Ustalenie ceny rynkowej nieruchomości to najważniejszy element przygotowania całego planu sprzedaży Twojej nieruchomości.

Jak podbijamy ceny ofertowe o nawet 7%?

Poznaj jedną z historii.

Byli właściciele tego mieszkania zgłosili się do nas z prośbą o sprzedaż ich mieszkania. Nigdy wcześniej nie wystawiali go do sprzedaży, co powodowało, że mamy do czynienia z „efektem świeżości”, który daje możliwość osiągnięcia najwyższej możliwej ceny z rynku. To nie rzadko jest możliwe, kiedy przejmujemy ofertę, która gościła już na portalach ogłoszeniowych.

Autor: Magda Górnicka
10 marca 2021
metamorfozy

MAŁA RÓŻNICA? NIGDY!

MAŁA RÓŻNICA?

NIGDY!

Zobacz, co wpłynęło na rezerwację tego domu po 4 dniach promocji.

Byli właściciele tego domu zgłosili się do nas po 8 miesiącach działań 4 innych biur nieruchomości na zasadach umowy otwartej.

 

Dom był idealny, kilkuletni, czysty, w niezłej lokalizacji i pusty! Od pierwszej wizyty wiedzieliśmy, gdzie tkwi problem. To sposób prezentacji.

 

Dom był pusty, wszystkie meble wywiezione, instalacje walały się po podłogach, brakowało również niektórych lamp i, co mocno zwróciło naszą uwagę – piękne dwuskrzydłowe, drewniane drzwi nie miały klamki!

 

Autor: Magda Górnicka
26 lutego 2021
HOME STAGING

HOME STAGING

ome staging i home branding to nowoczesne metody sprzedaży, które będą standardem w przeciągu kilku lat. 

Home Staging to techniki przygotowania nieruchomości do szybkiej i zyskownej sprzedaży. Badania na rynku amerykańskim wskazują skuteczność w skróceniu czasu sprzedaży (przeciętnie o 40%) a także w zwiększeniu realnej wartości nieruchomości o ok 10%.

Czasy ogromnego popytu i małej podaży nieruchomości bezpowrotnie minęły. Dzisiaj na każdym rynku panuje wszechobecna konkurencja, a sprzedawcy prześcigają się w pomysłach, żeby zdobyć Klienta. Rynek rządzi się swoimi prawami. Czy twoją jedyną metodą sprzedaży ma być znaczne obniżenie ceny?

Autor: Magda Górnicka
6 lutego 2020
lider nieruchomosci

5 PYTAŃ DO LIDERA

W ramach nagrody związanej z wygraniem konkursu Lider Nieruchomości Otodom, organizator zapewnił nam szeroką promocję w mediach. Między artykułami w Wyborczej, Dzienniku Zachodnim, Newsweeku, czy też audycjami w TOKfm mieliśmy możliwośc szerzej opisac nasze podejście do zawodu agenta nieruchomości.  Odpowiedzi na 5 pytań zadanych na łamach Agenta Nieruchomości mogą pozwolić Wam lepiej nas poznać. 

Zapraszamy. 

1.Co (Państwa zdaniem) jest największą wartością, jaką daje pośrednik klientom?

Autor: Magda Górnicka
23 września 2019
Targi

TARGI NIERUCHOMOŚCI

Czy obecność na targach jest niezbędna? 

Od początku istnienia naszej firmy uczestniczymy raz w roku na największych targach nieruchomości. Nie tylko przedstawiając nasze oferty, lecz głównie po to, aby promować nasz zawód i wyraźnie zaznaczać potrzebę posiadania silnego partnera w procesie sprzedaży, bądź zakupu nieruchomości.  

Pragniemy jedynie trafić do właścicieli domów i mieszkań z prośbą, aby ich wynikający z niewiedzy, dystansu i ciągnącym się niepochlebnym wizerunkiem naszego zawodu - "STOP dla agencji" nie skończył się beznadzieją na akcie notarialnym.

Autor: Magda Górnicka
31 sierpnia 2019
nagroda

NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI NA ŚLĄSKU

Jesteśmy dumni i zaszczyceni. Mamy wielką przyjemność poinformować Państwa, że zajęliśmy 1 miejsce w województwie śląskim w pierwszym ogólnopolskim konkursie wyłaniającym najlepsze biura nieruchomości. 

Autor: Magda Górnicka
31 sierpnia 2019
Open House

OPEN HOUSE

Nie raz mieliśmy już okazję przekonać się o tym, że atmosfera panująca podczas takiego dnia sprzyja rozmowie, nawiązywaniu kontaktów, a swobodna postawa odwiedzających sprawia, że z łatwością poznajemy ich prawdziwe opinie.

Sprzedajemy domy! Domy to emocje. Swoboda i „poczucie go” to pierwszy krok do podjęcia decyzji.

Jak się okazuje to forma bardzo odpowiada nie tylko kupującym, ale też sprzedającym. Ustalamy jeden dzień (w naszym biurze będą to soboty). Domy są przygotowane, informacje o drzwiach otwartych już od tygodnia krążą na portalach, zabieramy klika gadżetów, oferty, ankiety i umowy rezerwacyjne:)

Autor: Magda Górnicka
1 sierpnia 2019
Domo+

AGENCI W TELEWIZJI

Nie dziwimy się, że nasza oferta została zauważona przez producentów znanego telewizyjnego programu „Wakacyjne domy z  Marią Semczyszyn”

Mieliśmy niezmierną przyjemność uczestniczyć w niesamowitej telewizyjnej przygodzie i tym samym spełniliśmy nasze małe marzenie. 

Dorota Grzegolec – agent prowadzący ofertę sprzedaży domu w Bystrej wystapiła w programie. Wcześniej przygotowaliśmy profesjonalna sesję zdjęciową oraz własnymi siłami zmontowaliśmy poglądowy film.

Zawsze stwiamy na innowacyjne metody promocji naszych domów. Staramy się wykorzystywać wszystkie możliwości. 
Jesteśmy odważni i nie odpuszczamy. 

Autor: Magda Górnicka
6 lipca 2019
Dziękujemy

DZIĘKUJEMY WAM ZA ZAUFANIE

Zaczniemy do tego, że dziękujemy! 
 

Dziękujemy Wam nasi Klienci, za to że zapraszacie nas do swoich domów, opowiadacie nam swoje historie, opowiadacie o obawach i zdradzacie nam swoje marzenia. 

Niezleżnie od powodu sprzedaży Waszych domów, najczęściej obawiacie się kontaktów z „obcymi” krążącymi po Waszych kuchniach, sypialniach, czy dziecięcych pokojach. 

Autor: Magda Górnicka
30 czerwca 2019
Dom na sprzedaż

DOMY ZA MILIONY

W jaki sposób należy prowadzić promocję tak wymagającej nieruchomości?

Promocja luksusowego domu zawsze stanowi wyzwanie dla agenta. Nie chodzi tylko o wymagających właścicieli, ale przede wszystkim docelową grupę odbiorców, która niestety nie jest zbyt liczna.

Idealnie przedstawiony dom wprawia w zachwyt już od pierwszych chwil, kiedy oferta zostanie wprowadzona na rynek. Wyróżnia się doskonałymi zdjęciami, które na nowo odkrywają piękno wnętrz i wyjątkową wizję właścicieli oraz nowoczesnymi narzędziami użytymi podczas promocji. Dobrze skonstruowana oferta przedstawia rzetelnie całą nieruchomość, łącznie z ogrodem, a nawet widokiem na okolicę. Dodatkowo zaskakuje kreatywnością oraz rozpościera przed kupującymi wizję domu idealnie skrojonego na ich potrzeby.

Autor: Dorota Grzegolec