UP.HOUSE - Agencja Nieruchomości

BLOG

6 lutego 2020
lider nieruchomosci

5 PYTAŃ DO LIDERA

W ramach nagrody związanej z wygraniem konkursu Lider Nieruchomości Otodom, organizator zapewnił nam szeroką promocję w mediach. Między artykułami w Wyborczej, Dzienniku Zachodnim, Newsweeku, czy też audycjami w TOKfm mieliśmy możliwośc szerzej opisac nasze podejście do zawodu agenta nieruchomości.  Odpowiedzi na 5 pytań zadanych na łamach Agenta Nieruchomości mogą pozwolić Wam lepiej nas poznać. 

Zapraszamy. 

1.Co (Państwa zdaniem) jest największą wartością, jaką daje pośrednik klientom?

Autor: Magda Górnicka
23 września 2019
Targi

TARGI NIERUCHOMOŚCI

Czy obecność na targach jest niezbędna? 

Od początku istnienia naszej firmy uczestniczymy raz w roku na największych targach nieruchomości. Nie tylko przedstawiając nasze oferty, lecz głównie po to, aby promować nasz zawód i wyraźnie zaznaczać potrzebę posiadania silnego partnera w procesie sprzedaży, bądź zakupu nieruchomości.  

Pragniemy jedynie trafić do właścicieli domów i mieszkań z prośbą, aby ich wynikający z niewiedzy, dystansu i ciągnącym się niepochlebnym wizerunkiem naszego zawodu - "STOP dla agencji" nie skończył się beznadzieją na akcie notarialnym.

Autor: Magda Górnicka
31 sierpnia 2019
nagroda

NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI NA ŚLĄSKU

Jesteśmy dumni i zaszczyceni. Mamy wielką przyjemność poinformować Państwa, że zajęliśmy 1 miejsce w województwie śląskim w pierwszym ogólnopolskim konkursie wyłaniającym najlepsze biura nieruchomości. 

Autor: Magda Górnicka
31 sierpnia 2019
open house

OPEN HOUSE

Nie raz mieliśmy już okazję przekonać się o tym, że atmosfera panująca podczas takiego dnia sprzyja rozmowie, nawiązywaniu kontaktów, a swobodna postawa odwiedzających sprawia, że z łatwością poznajemy ich prawdziwe opinie.

Sprzedajemy domy! Domy to emocje. Swoboda i „poczucie go” to pierwszy krok do podjęcia decyzji.

Jak się okazuje to forma bardzo odpowiada nie tylko kupującym, ale też sprzedającym. Ustalamy jeden dzień (w naszym biurze będą to soboty). Domy są przygotowane, informacje o drzwiach otwartych już od tygodnia krążą na portalach, zabieramy klika gadżetów, oferty, ankiety i umowy rezerwacyjne:)

Autor: Magda Górnicka
1 sierpnia 2019
Domo+

AGENCI W TELEWIZJI

Nie dziwimy się, że nasza oferta została zauważona przez producentów znanego telewizyjnego programu „Wakacyjne domy z  Marią Semczyszyn”

Mieliśmy niezmierną przyjemność uczestniczyć w niesamowitej telewizyjnej przygodzie i tym samym spełniliśmy nasze małe marzenie. 

Dorota Grzegolec – agent prowadzący ofertę sprzedaży domu w Bystrej wystapiła w programie. Wcześniej przygotowaliśmy profesjonalna sesję zdjęciową oraz własnymi siłami zmontowaliśmy poglądowy film.

Zawsze stwiamy na innowacyjne metody promocji naszych domów. Staramy się wykorzystywać wszystkie możliwości. 
Jesteśmy odważni i nie odpuszczamy. 

Autor: Magda Górnicka
6 lipca 2019
DZIEKUJEMY

DZIĘKUJEMY WAM ZA ZAUFANIE

Zaczniemy do tego, że dziękujemy! 
 

Dziękujemy Wam nasi Klienci, za to że zapraszacie nas do swoich domów, opowiadacie nam swoje historie, opowiadacie o obawach i zdradzacie nam swoje marzenia. 

Niezleżnie od powodu sprzedaży Waszych domów, najczęściej obawiacie się kontaktów z „obcymi” krążącymi po Waszych kuchniach, sypialniach, czy dziecięcych pokojach. 

Autor: Magda Górnicka
30 czerwca 2019
żory

DOMY ZA MILIONY

W jaki sposób należy prowadzić promocję tak wymagającej nieruchomości?

Promocja luksusowego domu zawsze stanowi wyzwanie dla agenta. Nie chodzi tylko o wymagających właścicieli, ale przede wszystkim docelową grupę odbiorców, która niestety nie jest zbyt liczna.

Idealnie przedstawiony dom wprawia w zachwyt już od pierwszych chwil, kiedy oferta zostanie wprowadzona na rynek. Wyróżnia się doskonałymi zdjęciami, które na nowo odkrywają piękno wnętrz i wyjątkową wizję właścicieli oraz nowoczesnymi narzędziami użytymi podczas promocji. Dobrze skonstruowana oferta przedstawia rzetelnie całą nieruchomość, łącznie z ogrodem, a nawet widokiem na okolicę. Dodatkowo zaskakuje kreatywnością oraz rozpościera przed kupującymi wizję domu idealnie skrojonego na ich potrzeby.

Autor: Dorota Grzegolec

Ostatnie wpisy na blogu

lider nieruchomosci
02 lutego 2020
Targi
09 września 2019
open house
08 sierpnia 2019
Domo+
08 sierpnia 2019