800.000 pln I 3 sypialnie I 1 łazienka

Nowoczesna Stodoła

Skoczów, ul. Wiślańska

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w Skoczowie przy ul. Wiślańskiej ( okolice skrzyżowania Wiślańskiej, Bliskiej i Cudnej)

To dom gotowy do wprowadzenia, zadbany, estetycznie wykończony, bardzo funkcjonalny – idealny dla rodziny 2+1 i 2+2.

Dom znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych, na końcu „ślepej” uliczki, wśród życzliwych sąsiadów.

To idealne miejsce dla rodziny, aby cieszyć się spokojem i jednocześnie być w pobliżu wszystkich niezbędnych udogodnień. Miejsce gdzie chce się wracać.

Dom został wybudowany w technologii drewnianej szkieletowej dzięki czemu jest domem zdrowym, dobrze wygłuszonym i energooszczędnym. Dom powstał w 2020 r. i posiada gwarancję wykonawcy.

To nowoczesny i wygodny dom. Posiada funkcjonalny układ, nowoczesną i popularną aktualnie bryłę stodoły. Zapewnia prywatność i przestrzeń dla każdego domownika oraz strefę otwartą do wspólnego, rodzinnego spędzania czasu.

Może spełniać marzenia rodziny, która go pokocha.

Poddasze, choć dziś nie zagospodarowane, w przyszłości może oferować dwa dodatkowe pokoje.
Estetyka.
Salon z kuchnią i jadalnią to 40 metrowa otwarta, jasna przestrzeń, w której przeważają kolory natury. Naturalne drewno, zieleń, wysoki 6 metrowy sufit, biel, światło, przeszklenia i ogród na wyciągnięcie ręki dają poczucie przestrzeni, spokoju i harmonii. Cudowne miejsce.

Cały dom utrzymany jest w jednolitych kolorach co czyni go spójnym i przyjemnym miejscem w którym chce się przebywać.
Funkcjonalność.
Dom podzielony jest na dwie strefy dzienną i nocną. Pomiędzy wejściem a kuchnią znajduje się pomieszczenie gospodarcze, które może pełnić funkcję pralni, suszarni czy spiżarni.

Sypialnia główna wyposażona została w garderobę, a każda z mniejszych sypialni ma bezpośrednie wyjście do ogrodu.

W domu jest możliwość zrobienia drugiej łazienki w części sypialni głównej. Istnieje również możliwość adaptacji poddasza. Dach pozwala na łatwy montaż paneli fotowoltaicznych, a jego ułożenie gwarantuje wysoką efektywność instalacji.

We wszystkich oknach zostały zamontowane rolety z automatyką.
Ogród.
Działka o powierzchni 1188 m2, to płaski, wyrównany teren w dużej części obsadzony trawą. Aktualnie teren przed domem jest wyrównywany i zostanie wysypany kamieniem, zapewniając estetykę na podjeździe i ułatwiając parkowanie samochodów. Działka jest ogrodzona z dwóch stron.
Dojazd.
Z tej nowoczesnej stodoły dojazd do węzła drogowego Harbutowice zajmuje ok. 1 minuty (1,5 km) Węzeł ten to zjazd na drogę DK81 skąd można bardzo szybko dostać się do Bielska-Białej, Cieszyna, Wisły oraz Żor i łatwo dojechać głównymi drogami do Katowic.

Dojazd do centrum Skoczowa to 5 min, do Cieszyna – 15 min, Bielska-Białej – 20 min, Żor – 30 min. W najbliższej okolicy znajduje się sklep spożywczy, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, stacja kolejowa, stacja benzynowa, place zabaw itp. – całe potrzebne na co dzień zaplecze handlowo usługowe.

Droga prowadząca bezpośrednio pod dom to w dużej części droga gminna aktualnie będąca w remoncie oraz 100 m prywatnej drogi utwardzonej należącej w części do właścicieli domu.

czy takiego domu szukasz?

Skontaktuj się z opiekunem oferty, dowiedz się więcej, umów się na prezentację.

Czy ilość pomieszczeń jest dla Ciebie wysarczająca?

poznaj plany, sprawdź ilość sypialni

opiekun oferty

Anna Klenka

.

Skontaktuj się z opiekunem oferty, dowiedz się więcej, umów się na prezentację.