Dorota Grzegolec

Agent Nieruchomości

Adrian Grzegolec

Agent Nieruchomości

Mateusz Górnicki​

Właściciel Marki

Magda Górnicka

Agent Nieruchomości

Mariola Palion

Agent Nieruchomości

Alicja Mika-Szucka

Agent Nieruchomości

Tomasz Szucki

Agent Nieruchomości

Iwona Gawinkowska

Agent Nieruchomości

Magda Borowska

Agent Nieruchomości

Sebastian Chrapek

Finansowy Architekt

 

 

 

Ludzie, którym Ufamy zawodowo i prywatnie

 

Jesteśmy pasjonatami. Chcemy dawać wyjątkowe doświadczenia i każdemu pomóc znaleźć miejsce na świecie. Chcemy być Waszym zaufanym wsparciem, silnym partnerem w konkurencyjnym świecie sprzedaży i dużych pieniędzy. Ukryjemy Wasze emocje i przywiązanie do Waszych domów. Zagwarantujemy Wam anonimowość i oszczędzimy Wam wszelkich trudnych spotkań i rozmów. Wasze domy będą prezentowały się w najlepszy możliwy sposób.
Wykorzystamy wszystkie możliwe narzędzia, żeby szybko, zręcznie, skutecznie i z zyskiem dotrzeć do celu.

Ty i Twoja rodzina jesteście dla nas najważniejsi.

Podejmujemy inicjatywę .Jesteśmy nieustępliwi. Mamy empatię.

 

 

Magda i Mateusz Górniccy
Obydwoje zostawili swoje stałe prace, na rzecz stworzenia niesamowitej firmy, która łączy ich indywidualne umiejętności i doświadczenie z misją pomagania. Wspólnie wychowują Matyldę i Mikołaja słodkich przedszkolaków.
Zobacz więcej
Alicja i Tomasz Szuccy
Doświadczenie, skuteczność, bezkompromisowość i chęć pomagania. Tak można w skrócie opisać tę parę, która od lat z sukcesem łączy życie zawodowe i prywatne. Działają na terenie Gliwic i okolic.
Zobacz wiecej
Mariola Palion
Właściciel katowickiego oddziału. Licencjonowany pośrednik nieruchomości. Pasjonatka rynku nieruchomości. Pełna energii, skuteczna i profesjonalna, łączy fachową wiedzę z zaangażowaniem i doświadczeniem. Ponad 25 letnie doświadczenie w sprzedaży, kilkuletnie w branży nieruchomości. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt transakcji.
Zobacz więcej
Magda Borowska & Iwona Gawinkowska
Piękne, doświadczone, współpracujące wspólnie od ponad 10 lat. Tworzą energiczny i uzupełniający się kreatywny team. Od 2018 roku reprezentują nas na terenie Mysłowic i okolic.
Zobacz więcej
Sebastian Chrapek
Architekt finansowy
Zobacz wiecej

Skontaktuj się z nami

Zaznaczenie "Wyrażam zgodę" oznacza Wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych o produktach i usługach UP.HOUSE., np. Oferty, wzory umów. Wyrażenie zgody jak i podanie danych Imienia/Nazwy firmy, adresu e-mail jest dobrowolne natomiast niezbędne do dalszego świadczenia usług przez UP.HOUSE.