ZŁOTY POTOK PARK

870 000 pln
ZLOTY POTOK PARK
Magda Górnicka
Agent Nieruchomości
Magda Górnicka
+48511407435

UDOSTĘPNIJ

ZŁOTY POTOK PARK APARTAMENT 3A

3 POKOJE, 2 ŁAZIENKI, TARAS
ZAKOŃCZENIE BUDOWY Q4 2020

Mam wielką przyjemność przedstawić Państwu luksusowy apartament o powierzchni 125 m2  z 2 sypialniami, 2 łazienkami, oraz ponad 60 metrową doskonale rozplanowaną strefą dzienną z wyjściem na narożne patio. 

Luksusowa przestrzeń znajduje się na parterze Willi 3 usytuowanej na zboczu górskim, o wyjątkowych walorach widokowych. Apartament jest otoczony ogrodem w stylu angielskim o powierzchni 350 m2.

Nowoczesna architektura, duże przeszklenia, funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza oraz wysoka jakość materiałów wykończeniowych zagwarantują mieszkańcom wygodę i poczucie komfortu.

Apartament zaprojektowany jest na otwartym, nowoczesnym planie, dającym poczucie swobody i integracji. W przestrzeni dziennej dominuje wspaniale przeszklony salon z centralnie umieszczonym kominkiem i ścianą kina domowego. Dwie ściany salonu dzięki przesuwnym taflom szkła, otwierają się na taras z pergolą i ogród. Jadalnia, umieszczona w zachodnim wykuszu, sąsiaduje z nowoczesną kuchnią z barkiem. Jest to wygodna i przytulna strefa wypoczynku i relaksu, a jednocześnie elegancka i prestiżowa przestrzeń dla życia towarzyskiego.

W apartamencie wydzielono prywatną sypialnię gospodarzy z salonem kąpielowym i garderobą, oraz drugą sypialnię, łazienkę i hall wejściowy.

Wejście główne do willi znajduje się od frontu, na poziomie podjazdu, w sąsiedztwie bramy garażowej. Dodatkowo w przyziemiu budynku znajdują się 2 stanowiska garażowe o powierzchni 48 m2 z miejscem na sprzęt sportowy lub hobby. Do części wspólnych nieruchomości należą: przyziemie budynku z garażami, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, korytarze, klatka schodowa.

willi 3 znajdują się wyłącznie dwa lokale mieszkalne, każdy zajmuje samodzielną kondygnację

Szczegółowy opis techniczny dostępny jest na stronie inwestycji.  

Istnieje możliwość współpracy z doświadczonym projektantem wnętrz i zamówienie wykończenia willi pod klucz.

Planowane zakończenie budowy czwarty kwartał 2020 roku.

Złoty Potok Park to zespół 5 luksusowych willi, 7 lokali mieszkalnych o powierzchni od 130 do 340 m2, w tym trzy wille jednorodzinne, oraz cztery apartamenty.

Szczegółowy opis inwestycji znajduje się na stronie www.zlotypotokpark.pl

Drodzy Państwo. Ta oferta dostępna jest jedynie w naszym biurze. Strona Kupująca nie ponosi kosztów związanych z naszą obsługą. 

Serdecznie zapraszam na prezentację. 

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Ks. Brzóski 199 

KREDYT HIPOTECZNY
Sebastian Chrapek
Finansowy Architekt
Sebastian Chrapek
+48600277106