NOWY STYL

NARZĘDZIA

Magda Górnicka

Wiele osób uważa, że agenci nic nie robią , a samo wykonanie zdjęć, opis i zamieszczenie oferty na portalach mogą zrobić sami – i mają rację. Nie znamy nikogo, kto chciałby pracować nad projektem bez gwarancji wypłaty wynagrodzenia. Agenci pracujący na umowach otwartych nie zrobią nic, czego nie mógłbyś zrobić sam. Jedyną ich przewagą jest wspomniana wyżej struktura sprzedaży.

Zrobiłeś ładne zdjęcia, z opisu też jesteś zadowolony, umieściłeś ofertę w Internecie, ustaliłeś swoją cenę – i co teraz ? Czekam! Co mogę więcej? No tak na pewno zgłoszą się agenci, ale im podziękuję. Chcę spróbować sam.

Jednak decydując się na współpracę w oparciu o umowę na wyłączność sprawa wygląda całkiem inaczej. Dobierając sobie agenta – partnera, który ma gwarancję wypłaty, bądź pewny, że użyje ON wszystkich możliwych metod sprzedaży,żeby wspólnie i w jak najszybszym czasie osiągnąć cel! Narzędzia jakimi dysponuje, jego postawa, otwartość na informacje, zaangażowanie w sprzedaż to Twoja przewaga na bardzo konkurencyjnym rynku nieruchomości.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn