A CO ROBIĄ ZDJĘCIA ?

Pierwsze wrażenie jakie wywołuje nieruchomość decyduje o jej popularności oraz prawdopodobieństwie zyskownej sprzedaży. Zdjęcia stanowią wizytówkę obiektu, a co za tym idzie przyciągają potencjalnych klientów lub odwrotnie, zniechęcają. Ważne jest zadbanie o profesjonalną sesje zdjęciową, która wyeksponuje największe atuty nieruchomości.

METAMORFOZA SYPIALNI

Najlepszą odpowiedzią na pytanie, dlaczego dodatki są tak istotne, jest ta sypialnia. Wystarczyła niewielka zmiana wystroju, by odkryć na nowo to urokliwe pomieszczenie. Kilka drobiazgów sprawiło, że sypialnia nabrała charakteru i stała się idealnym miejscem do odpoczynku po ciężkim dniu.

NADAJEMY CHARAKTER

Willa Cottage to wspaniała propozycja dla ludzi, którzy kochają się w architekturze. Ta niesamowita nieruchomość z 1930 roku wymagała podkreślenia jej specyfiki oraz panującego w niej klimatu. Wbrew pozorom nie był potrzebny do tego remont, wystarczyła drobna kosmetyka, by odkryć na nowo znaczenie słowa cottage.

DOM W JAWORZU

Ten urokliwy dom od 5 miesięcy był dostępny na rynku. Właściciel współpracował z kilkoma agencjami oraz sam próbował sprzedać nieruchomość. Postanowiliśmy odświeżyć pomieszczenia i wynieść zbędne meble. Na efekt nie trzeba było długo czekać, już w przeciągu 3 dni dom został sprzedany za wyższą sumę niż był pierwotnie wystawiony.

DOM NA SŁUPSKIEJ SPRZEDANY PO 2 DNIACH PROMOCJI

Kolejny dowód na to jak ważny jest wizerunek. Dom od 10 miesięcy był dostępny na rynku. Właściciele poza sprzedażą na własną rękę współpracowali z kilkoma agencjami. Już na pierwszy rzut oka widać było szczegóły, które powinny zostać czym prędzej usunięte. Nikt przez 10 miesięcy nie wpadł na to! Wystarczyły drobne zabiegi kosmetyczne, których łączny koszt nie przekroczył 350 zł, aby udało się uzyskać zachwycający efekt końcowy. Właściciele przewieźli kilka swoich mebli, rozpaliliśmy w kominku ogień i zrobiliśmy profesjonalną sesję zdjęciową.