METAMORFOZY

przed po
przed po

MIESZKANIE BIELSKO-BIAŁA

Mieszkanie kilkanaście miesięcy w ofercie wystawianej przez właścicieli. Kilka tygodni przygotowań. Piękna sesja zdjęciowe i nam udało się sprzedać to mieszkanie w 7 tygodni.

A CO ROBIĄ ZDJĘCIA?

Pierwsze wrażenie jakie wywołuje nieruchomość decyduje o jej popularności oraz prawdopodobieństwie zyskownej sprzedaży. Zdjęcia stanowią wizytówkę obiektu, a co za tym idzie przyciągają potencjalnych klientów lub odwrotnie, zniechęcają. Ważne jest zadbanie o profesjonalną sesje zdjęciową, która wyeksponuje największe atuty nieruchomości.

przed po
przed po

NADAJEMY CHARAKTER

Willa Cottage to wspaniała propozycja dla ludzi, którzy kochają się w architekturze. Ta niesamowita nieruchomość z 1930 roku wymagała podkreślenia jej specyfiki oraz panującego w niej klimatu. Wbrew pozorom nie był potrzebny do tego remont, wystarczyła drobna kosmetyka, by odkryć na nowo znaczenie słowa cottage.

DOM W JAWORZU

Ten urokliwy dom od 5 miesięcy był dostępny na rynku. Właściciel współpracował z kilkoma agencjami oraz sam próbował sprzedać nieruchomość. Postanowiliśmy odświeżyć pomieszczenia i wynieść zbędne meble. Na efekt nie trzeba było długo czekać, już w przeciągu 3 dni dom został sprzedany za wyższą sumę niż był pierwotnie wystawiony.

przed po
przed po
przed po

DOM NA SŁUPSKIEJ SPRZEDANY PO 2 DNIACH PROMOCJI

Kolejny dowód na to jak ważny jest wizerunek. Dom od 10 miesięcy był dostępny na rynku. Właściciele poza sprzedażą na własną rękę współpracowali z kilkoma agencjami. Już na pierwszy rzut oka widać było szczegóły, które powinny zostać czym prędzej usunięte. Nikt przez 10 miesięcy nie wpadł na to! Wystarczyły drobne zabiegi kosmetyczne, których łączny koszt nie przekroczył 350 zł, aby udało się uzyskać zachwycający efekt końcowy. Właściciele przewieźli kilka swoich mebli, rozpaliliśmy w kominku ogień i zrobiliśmy profesjonalną sesję zdjęciową..